Alexander Rybak ČESKÁ REPUBLIKA

Alexander Rybak v říjnu opět vystoupí v Česku


Česká republikaNorský vítěz Eurovision Song Contest 2009 Alexander Rybak opět zamíří do Česka. V říjnu vystoupí v Ostravě a Plzni v rámci festivalu Jiná kultura. Doprovázet jej bude Janáčkova filharmonie Ostrava.

První koncert vítěze Eurovize Alexandra Rybaka z Norska se uskuteční 4. října od 19:00 v Ostravě. Vystoupení proběhne v Multifunkční hale Gong. Vstupenky v ceně od 400 Kč můžete objednávat zde.

Podruhé Alexander Rybak vystoupí 5. října od 19:00 v Plzni. Koncert je směřován do Měšťanské besedy. Lístky zde budou dražší, startují na ceně 890 Kč. Zakoupit je můžete zde.

Na každém koncertě norského vítěze Eurovize doplní Janáček Philharmonic Orchestra. Ostravská filharmonie se pravidelně účastní prestižních akcí jako Pražské jaro, Janáčkův máj nebo Smetanova Litomyšl a doprovází takové hvězdy jako Placido Domingo nebo Diana Ross.

Oba koncerty jsou součástí festivalu Jiná kultura a zároveň předzvěstí navázané spolupráce mezi orchestrem a Alexandrem Rybakem. Společně totiž plánují velké evropské turné.

Jeden komentář ke článku “Alexander Rybak v říjnu opět vystoupí v Česku

  1. Určitě všechny zvu k nám do Plzně i přes vyšší cenu vstupenek. Prostory Měšťanské besedy jsou totiž historické a jedná se o nejžádanější místo pro pořádání plesů v celé Plzni a západních Čechách. Ještě bych doplnil, že jako host na koncertech vystoupí operní pěvkyně Patricia Janečková. Lístků je ještě dostatek.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>