ČT ČESKÁ REPUBLIKA

Česká televize představí reprezentanta později


Česká republikaČeského reprezentanta jsme měli původně poznat do poloviny února. Delegace České televize ovšem změnila plány a našeho interpreta hodlá veřejnosti představit později. Bude to společně s písní, která se právě nahrává.

Na oficiální facebookové stránce České televize k Eurovizi byl dnes odpoledne zveřejněn příspěvek s fotografií z londýnského studia. Právě tam se nahrává naše reprezentační píseň, která by měla být představena nejpozději do poloviny března.

Ačkoliv měl být interpret původně odhalen do poloviny února před prezentací skladby, nyní je všemu jinak. Českého reprezentanta poznáme společně s jeho soutěžním singlem.

Fotografie nabízí kromě hudebních producentů i jednu ženu. K vidění jsou pouze vlasy a čelo. Bylo zřejmé, že taková momentka vyvolá bouřlivé reakce mezi fanoušky. Česko tak může reprezentovat opět zpěvačka. Těch sice na Eurovizi vídáme mnoho a jejich situace je z důvodu zvýšené konkurence mnohem složitější, na druhou stranu ale lze stejně tak pochopit rozhodnutí České televize, která chce pokračovat v trendu, jenž nám loni zajistil historicky první kvalifikaci do finále soutěže.

Na internetu se spekuluje o možných kandidátech. Jedním z nich je například Monika Bagárová. Diskutuje se také o jazzové zpěvačce Martině Bárta.

Oficiální Facebook České televize naleznete zde.

6 komentářů ke článku “Česká televize představí reprezentanta později

 1. Jai Kudo

  Lenny by možná nebyla špatná, ale GG prý momentálně něco nahrává znovu ve Švédsku a stejným týmem jako vloni…..takže možná…. :-)

 2. Cipela

  On vážně někdo čekal oznámení do půlky února? :DDD Já osobně ČT nevěřím ani půl slova. Slibovaná videa k otázkám taky nikde. Nakonec to bude někdo neznámej….s pěkně utahanou baladou :D

 3. Rayxim

  Ale no ták, už jsem byla připravená na výsledek…

  Pokud jde o nějakou zpěvačku tak hlavně ať píseň není balada! Těch už je tady několik.
  Ráda bych ale spíše zpěváka, ale nevím co si mám myslet z té fotky.

 4. Lucasso

  Mikolas už nahrával ve Vídni, takže to nebude :( Bagárovou ne, neumí zpívat živě. V Londýně často nahrává ale Lenny :) Tak uvidíme…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>