ČT ČESKÁ REPUBLIKA

Česká televize si pochvaluje dosavadní přihlášky


Česká republikaAž do 17. listopadu se mohou domácí i zahraniční zájemci hlásit do českého národního výběru pro Eurovision Song Contest 2018. Česká televize si pochvaluje počet přihlášených, rozmanitost písní a také zájem ze strany českých interpretů.

Česká televize je zatím spokojena s dosavadním průběhem národního výběru pro Eurovizi v Lisabonu. Na Facebooku se pochlubila, že prozatím bylo přihlášeno kolem 130 písní.

Skladby dorazily z Česka i zahraničí. Pestrá je i jazyková škála. Vévodí angličtina, nicméně dorazily i počiny v češtině a také ve francouzštině. Eurovision Song Contest rozhodně není pouze popová soutěž. Setkáváme se u ní se všemi možnými hudebními žánry a stejně tak rozmanitá je i dosavadní nabídka kandidátů o post našeho reprezentanta.

Podle České televize nechybí kromě tradičního současného popu a balad také například rock nebo country. Vypadá to, že bude z čeho vybírat!

Oficiální Facebook české Eurovize můžete sledovat zde.

8 komentářů ke článku “Česká televize si pochvaluje dosavadní přihlášky

  1. HonzaCZE

    Nikde ale ČT to zatím nikomu nedovolila.. Ty písně prakticky vznikly až v průběhu února. A ano, dle ukázky to zní desive…

  2. Cipela

    Kde je uvedeno pravidlo o zákazu zveřejnění sklady předem? Nikde! Ten song stojí za… MJ nás tedy reprezentovat určitě nebude.

  3. To že dal song na Instagram neznamená, že se s ním někam přihlásil. Pochybuju, že by mu to v ČT dovolili.

  4. Anive

    Mikolas Josef se tam přihlásil s pisnickou Lie to me, dal jí na instastories

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>