Tisková konference ČT 2018 ČESKO

Česká televize vyzpovídala účastníky národního kola


Česká republikaDva týdny se bude rozhodovat o tom, kdo se stane historicky sedmým reprezentantem Česka na Eurovizi v Lisabonu. Tomu, kdo se stále rozmýšlí, mohou dopomoci k finální volbě svého favorita rozhovory, ve kterých se jednotliví kandidáti svěřují se svými plány a celkovým postojem k soutěži.

Naše rozhovory se šesticí účastníků jsme vám nabídli včera (naleznete je zde). Dnes se podívejte na interview s Debbi, Doctor Victor, Eddie Stoilow, Evou Burešovou, Mikolasem Josefem a Pavlem Calltou tak, jak je natočila Česká televize.


Zdroj: YouTube ESC Czech Republic

4 komentářů ke článku “Česká televize vyzpovídala účastníky národního kola

 1. Violetta

  To Morrighan – Vám ta Eva musí ležet ale hodně v žaludku.
  Psala jste, že ji znáte od útlého dětství.
  Ve všech životopisech se píše, že Eva žije od 15ti let v Praze.
  Možná je na čase zahodit staré nešvary ze základní školy a podívat se na to z jiné strany.

 2. Morrighan

  Callta – špatná čeština, špatná angličtina, průměrný song, nehezký přístup vzhledem k porušení pravidel už v létě – NE (4.)
  Mikolas – styl písně, který se mi nelíbí, ale chvályhodný přístup k práci a celé soutěži, radio friendly hudba, příjemné vyjadřování – NEVADIL BY MI (2.)
  Burešová – nemám ráda jako člověka, její hraná skromnost a afektovanost mě vysloveně irituje, song se mi nelíbí, nepřijde mi ničím nový, podprůměrná balada – NE (6.)
  Eddie Stoilow – nic moc vyjadřování, avšak příjemné názory, ale píseň se mi nelíbí – SKOUSLA BYCH (3.)
  Doctor Victor – strašný přístup, strašné vyjadřování, vše o rocku, ale jejich píseň je tedy dost slabý rock – NE (5.)
  Debbi – dobré vyjadřování, kvalitní angličtina, příjemný přístup, kvalitní píseň s dobrým potenciálem, pro mě jednoznačný vítěz – ANO (1.)

 3. George

  Co se sympatií a umění mluvy týče, tak rozhodně Debbi
  Co se samotných sognů – tak tam opět Debbie nebo Mikolas.
  A účast Doctora si nedokážu jinak vysvětlit, než jen jako zpestření pro domácí fanoušky, kteří ESC moc nerozumí. Jejich přístup je totiž žalostný..

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>