Mikolas Josef ČESKO

Další momentky z natáčení české pohlednice


Česká republikaPodruhé se podíváme do portugalského regionu Macedo de Cavaleiros, kde Mikolas Josef natáčel svou soutěžní pohlednici. A tentokrát s mnohem větší porcí fotografií! Náš reprezentant se zde zúčastnil tradičního karnevalu, který si podle reakcí skvěle užil. Posuďte sami!

Mikolasova cesta vedla do patnáctitisícového okresu Macedo de Cavaleiros na severovýchodě země, který se skládá z celkem třiceti obcí. Zdejší městečka a vesnice jsou typickou ukázkou portugalské architektury a právě ta budou hrát v Mikolasově spotu hlavní roli. V obcích Podence a Trás-os-Montes se Mikolas Josef zúčastnil tradičního portugalského karnevalu, který si náramně užil.

„Je skvělé, že umělci stráví nějaký čas s obyvateli každého místa a seznámí se s tradicemi a zvyky Portugalska. To poslouží nejen propagaci země, ale zároveň vám to vytvoří vzpomínky, které přetrvají navždy. V Macedo de Cavaleiros jsem si to s celým fantastickým týmem opravdu užil,“ řekl po natáčení náš reprezentant.

Zdroj: ESCtoday.com

2 komentářů ke článku “Další momentky z natáčení české pohlednice

  1. Lucasso

    Vypadá to na výraznou a zajímavou pohlednici, takže rozhodně plus!

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>