Eleni Foureira EUROVIZE

Evropští politici většinou fandili Kypru


Eurovision Song ContestEurovizi řeší i nejvyšší představitelé Evropské unie. Tento týden se v bulharské Sofii konala vrcholná schůzka EU, na kterou dorazili prezidenti a premiéři všech zemí unie. Krátce se hovořilo o výsledcích letošního finále soutěže a jak to podle reakcí vypadá, většina evropských politiků fandila Kypru.

O Eurovision Song Contest v Lisabonu se na vrcholné schůzce Evropské unie v Sofii hovořilo krátce. Někteří politici okomentovali výsledky a někteří se pochlubili svými favority.

Do debaty se vložila například německá kancléřka Angela Merkel. Ta do mikrofonu prohlásila, že její nejoblíbenější písní bylo „Fuego“ od kyperské reprezentantky Eleni Foureiry. Francouzský prezident Emmanuel Macron s ní souhlasil a svůj totožný vkus ztvrdil úsměvem a pokyvováním hlavou.

Kypru fandil i lucemburský premiér Xavier Bettel. Ten dokonce do Lisabonu vyrazil a sledoval přenosy živě v aréně společně s dalšími diváky. Se svou favoritkou Eleni Foureirou se nezapomněl vyfotit.

 

2 komentářů ke článku “Evropští politici většinou fandili Kypru

  1. Anonymní

    Btw…uplne mimo tema ;)) Nevite nekdo,co se deje s Gabinou Guncikovou? Udajne mela natacet album,ale spis to vypada,ze se stahla ze sveta :/ Na nove vytvorenem insta resi politiku a reakce na eurovizi zadne (byt ve svem profilu se hrde hlasi k eurovizi 2016 a I stand)… No snad se da holka dohromady.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>