Christabelle MALTA

Exkluzivní rozhovor s Christabelle


MaltaDruhý letošní rozhovor bude s reprezentantkou Malty Christabelle. Pojďte si přečíst, co nám o sobě prozradila, o čem je její soutěžní píseň a co velkého chystá na letošní září. A bude toho samozřejmě mnohem víc!

Gratulujeme k Vašemu zvolení za reprezentanta Malty! Co pro Vás Eurovize znamená a proč jste se rozhodla této soutěže zúčastnit?

Děkuji. Zpívám už od dětství a Eurovizi miluji, tudíž svou účast považuji za naprosto přirozenou věc. Reprezentovat Maltu v Lisabonu je pro mě velká čest.

Můžete se nám trochu více představit? Řekněte nám něco o Vaší kariéře, životě a o plánech do budoucna!

Jsem zpěvačka a skladatelka, která vystupuje už od dětského věku. Objevuji se v televizních pořadech a na Maltě jsem už vyhrála několik cen. Objevila jsem se také na jednom pódiu s italskou legendou Gigim D’Alessiem a vystupovala jsem na Isle of MTV společně s Chainsmokers, DNCE, Jonasem Blue nebo Rayem. Letošek je pro mě skutečně zlomový rok. Nejen proto, že budu soutěžit na Eurovizi, ale i proto, že se budu v září vdávat.

Můžete nám říct něco víc o Vaší písni?

„Taboo“ má důležité poselství. Chci, aby píseň ulehčila hledání pomoci pro osoby s duševními poruchami. Nikdo by neměl trpět v tichosti. Když máme zdravotní problémy, jdeme za doktorem. Stejně tak by svou pomoc měli dostat i lidé s duševními poruchami.

Řekněte nám něco o Vašich zálibách a o tom, co ráda děláte ve volném čase!

Zdá se mi, že nemám žádný volný čas. Stále se věnuji hudbě a také kampani k problematice duševního zdraví, jsem prezidentskou maltského velvyslanectví společnosti Wellbeing of Society on Mental Health. A také pracuji ve stavebnictví jako finanční kontrolor a navíc na září plánuji svatbu.

Můžete nám prozradit něco, co jste ještě nikdy nikomu neřekla? Něco, o čem se čeští fanoušci dozvědí jako úplně první?

Když jsem byla mladší, strávila jsem nějaký čas na umělecké škole v Hollywoodu.

Jak se připravujete na Lisabon? Chystáte nějaká překvapení ve svém vystoupení?

Zkouším a propaguji své vystoupení k „Taboo“. Mám kolem sebe kreativní tým a pro pódium v Lisabonu chystáme něco skutečně speciálního. Takže, ano, očekávejte jedno nebo dokonce dvě překvapení.

Jak vidíte své šance na soutěži? Cítíte podporu své země a Evropy?

Podpora na Maltě je fantastická. Je škoda, že pro mě Malta nemůže hlasovat. Vím, že je to především hudební soutěž se čtyřiceti a více zeměmi, tudíž všechno, co mohu udělat, je předvést to nejlepší vystoupení a doufat, že lidi budou pro „Taboo“ a Maltu hlasovat.

Už jste slyšela písně svých konkurentů? Které se Vám líbí a co říkáte na českou skladbu „Lie To Me“?

Slyšela jsem docela dost písní. Letos tam je několik skutečně excelentních. Ta česká se odlišuje, je jiná, a mám pocit, že by se jí mohlo dařit.

Už jste někdy byla v Česku nebo na Slovensku? Plánujete nějaké koncerty pro zdejší fanoušky?

Ještě ne, ale moc ráda bych Prahu, Bratislavu a celou krajinu obou zemí poznala. No a vystoupení v Česku nebo na Slovensku, to by bylo skutečně zajímavé.

Co byste na závěr ráda vzkázala svým českým a slovenským fanouškům a čtenářům našich stránek?

Děkuji všem fanouškům, že jsou Eurovizi stále tak loajální. Z této soutěže děláte tak radostnou událost právě vy. Můj vzkaz je jednoduchý, pokud máte rádi „Taboo“, hlasujte, prosím, pro Maltu.

Děkujeme Christabelle za poskytnutí rozhovoru.

2 komentářů ke článku “Exkluzivní rozhovor s Christabelle

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>