Gabriela Gunčíková ČESKÁ REPUBLIKA

Exkluzivní rozhovor s Gabrielou Gunčíkovou


Česká republikaV úterý se náš tým ve Zlíně setkal s letošní českou reprezentantkou Gabrielou Gunčíkovou. Při této příležitostí jsme Vám natočili rozhovor o všem, co Vás zajímá. Otázky jste totiž naší zpěvačce zasílali přímo Vy!

V následujícím video rozhovoru se mimo jiné dozvíte, jak dlouho Gabriela Gunčíková zvažovala účast na Eurovizi, co poprvé říkala na píseň „I Stand“, jak bude vypadat její grafika, jestli ji pomohou vokalistky, jakým písním letos fandí nebo jaké cíle si ve Stockholmu dává. A je toho mnohem více!

10 komentářů ke článku “Exkluzivní rozhovor s Gabrielou Gunčíkovou

 1. Jan

  Jo.. Gábina vystupuje skvěle.. Jen až bude dávat rozhovory v zahraničí, tak by si měla dát pozor na to aby nazačla říkat něco ve smyslu, že poslední dva vítězové byli Loreen a Mans, jak hlásala v rozhovorech po ČR. Ale veřím, že GG je natolik inteligentní a toto byl jen chytrý tah, jak Čecháčkům vymazat z paměti Conchitu, která je v ČR zneužívána k zesměšnění ESC.

 2. Joe Black

  Jinak asi není třeba zmiňovat, že naživo je Gábina opravdu profesionálka a tu snahu jsem jí věřil. V rozhovorech i mimo kameru byla stejně milá a příjemná. Věřím, že i tiskovky během prvního týdne by nám mohly přihrát nějaké plusové body, podobně jako loni díky bezprostřednosti Marty a Vaška.

 3. Joe Black

  Ano se zdejšími názory souhlasím. Musím se přiznat, že i já jsem byl lehce nervózní, jak se s tím Gábina popasuje, ale po absolvování rozhovorů jsem mohl být klidný. :) Jinak ke zkouškám, jestli se nepletu, tak z prvních zkoušek dává EBU na ofiko YT kanál 30 vteřinové ukázky, druhé zkoušky už celé 3 minuty vystoupení. Pokud mám mylné informace, opravte mě, ale myslím, že by to mělo být takhle…

 4. Lucasso

  Ano a hlavně je vidět, že na sobě ráda pracuje. To video mi otevřelo dost oči, jde do toho na 100% a to je super.

 5. Jai Kudo

  @Luccaso – trefil jsi hlavičkou o hřebíček, nebo jak se to říká…. :-D Všechno pravda! Gábina je velká individualistka a perfekcionalistka, nenechá nic náhodě a bude mít vše pod kontrolou víc než na 100%. ALe troufnu si tvrdit, že před Kenem Tamplinem a před dvěma tour s TSO by tomu tak nebylo. Prošla si velkou školou, velkou zkušeností a teď to může uplatnit.

 6. Jan

  Hodně se těším na úterý… Doufám, že bude dost materiálů z první zkoušky, která zodpoví kupu otázek.. Btw jen pro zajímavost. Vím, že ještě v roce 2008 unikala „cam“ videa ze zkoušek, kdy fanoušci natáčeli přítomné televizory. Zkazilo to trochu překvapení z hlavního TV přenosu. Jak tomu EBU současně předchází? Páč od té doby už žádné úniky nebyly.. Zároveň však vím, že na zkouškách je dost lidí a obrazovky zakryty nejsou…

 7. Lucasso

  Dost jsem změnil názor, myslel jsem, že to bere jen tak, ale je vidět, že do toho chce dát maximum, že má tu soutěž ráda. Jen prostě dlouho nebylo info, protože byla v Německu. Ale je profesionálka a všechno stihne teď. Mnohem víc ji teď věřím, je super!

 8. Tomáš

  příjemný rozhovor a zazněl tam muj dotaz , jestli tam chystá nejáký gradace v songu tak uvidíme

 9. Jan

  Za tenhle rozhovor chválím. Jen některé otázky byly možná zbytečné, pač byly zodpovězeny jinde dříve.. Ale nevím jak to bylo v době natáčení rozhovoru protože se za poslední 2 dny objevilo mnoho informací. Možná by bývalo fajn sledovat Dobré ráno a jeho chat a ještě schéma dotazů narychlo uzpůsobit… Ale tak polovina otázek byla zajímavá a přinesla nové info, což je fajn..

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>