JOWST feat. Aleksander Walmann NORSKO

Exkluzivní rozhovor s Jowstem


NorskoNorsko letos reprezentuje duo JOWST a Aleksander Walmann. Kdo je vlastně kdo a jak jejich spolupráce začala? A co si JOWST myslí o naší reprezentantce Martině Bárta? Přečtěte si naše další letošní interview!

1. Můžete se nám na začátek blíže představit? Řekněte nám něco více o své kariéře, životě a také o plánech do budoucna!

Jelikož nyní nestíhám, což je vlastně vždycky, tak vás musím odkázat na svůj životopis, který naleznete dole na mém webu www.jowstmusic.com.

2. Prozraďte nám něco více o Vašich zálibách a jak rád trávíte svůj volný čas?

Jaký volný čas? :D Mou zálibou je hudba. Každý den venčím svého psa, měním pleny své čerstvě narozené dceři, dělám producenta ve studiu, vařím večeře, u kterých se vždycky poškrábu, jím je s mámou svého dítěte a poté také trochu pracuji.

3. Můžete nám prozradit něco tajného ze svého života, co jste ještě nikdy žádným médiím neřekl? Něco, o čem se naši čtenáři dozvědí jako vůbec první?

Bojím se včel. Ještě jsem to nikomu neřekl. A mým oblíbeným jídlem jsou čerstvá rajčata a pokrmy, které z nich můžete vytvořit.

4. Jak se připravujete na své vystoupení v Kyjevě? Chystáte nějaké změny nebo překvapení ve své prezentaci?

Ano. Dým, svítící glow sticks a velké bubny.

5. Jak vidíte své šance na soutěži? Cítíte podporu své země a Evropy?

Cítíme spoustu podpory! Je to opravdu ohromující. Je to tak jedno procento negativních reakcí na spoustu pozitivních. Ty jsou především od těch, kteří viděli naši show!

6. Slyšel jste už písně svých konkurentů? Které se Vám líbí? A co si myslíte o české písni „My Turn“ od Martiny Bárty?

Ano, slyšel jsem všechny. A cítím to tak, že naším největším rivalem bude Imri. Jeho píseň je skvělá. O Martině si myslím, že má neskutečný hlas. Je dost dobrá na to, aby vyhrála. Těším se na to, až ji uslyším naživo. Pokud se její vystoupení zaměří na příběh samotné písně, tak s ním může zapůsobit na každého diváka. Mám tu skladbu rád, ale je to jako s naší písní. Lidi ji musí slyšet několikrát, než se jim opravdu zalíbí.

7. Byl jste už někdy v České republice nebo na Slovensku? Plánujete zde nějaké koncerty pro své fanoušky?

Ne, ale byl bych za to moc rád. Čekám na vaše pozvání!

8. Otázka od čtenáře (Marek): Ahoj, jste DJ a autor hudby a Aleksander se postaral o vokály. Kde jste se s ním setkal a jak začala Vaše spolupráce?

Ahoj Marku. Nejsem ani tak DJ, jako spíše producent. Ohledně naší písně, Aleksander se nepostaral o vokály ani text. Jenom je vykonává. Když jsme dokončili práci na singlu, tak se Aleksander vesměs náhodně objevil a moc si ho chtěl zkusit zazpívat. Znělo to dobře a tak jsme tady v této sestavě. :)

9. Co byste na závěr rád vzkázal svým českým a slovenským fanouškům a čtenářům našich stránek?

Doufám, že si poslechnete text naší písně. Možná si ho raději vygooglete, čtěte si ho při poslechu a snažte se ho využít ve svůj prospěch. Ať jste muž nebo žena, přijměte ho a využijte díky němu všechny možnosti, které dostanete, i když kvůli nim budete muset vystoupit ze své komfortní zóny. To je to, co pro nás znamená „Grab The Moment“.

Děkujeme Jowstovi za poskytnutí rozhovoru.

2 komentářů ke článku “Exkluzivní rozhovor s Jowstem

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>