Levina NĚMECKO

Exkluzivní rozhovor s Levinou


NěmeckoDnes jsme pro vás vyzpovídali německou reprezentantku Levinu. Proč se rozhodla přihlásit do národního kola Eurovize, jak se na soutěž připravuje, komu bude fandit a které české město si zamilovala? Odpovědi naleznete v našem článku.

1. Gratulujeme k Vašemu zvolení za reprezentantku Německa! Co pro Vás Eurovize znamená a proč jste se rozhodla této soutěže zúčastnit?

Podle mě je Eurovize skvělou událostí, jelikož za účelem hudby spojuje různé kultury dohromady. Proto jsem super šťastná, že se toho všeho mohu zúčastnit! Do německého výběru jsem se přihlásila díky kamarádovi, který mi poslal odkaz s přihláškou. A já jsem si řekla – Skvěle, pojď to zkusit! :)

2. Můžete se našim čtenářům blíže představit? Řekněte nám něco více o Vaší kariéře a životě a také o tom, co plánujete do budoucna!

Jsem opravdu šťastná, že mohu pracovat na své nové desce. Jsem z toho nadšená, protože v našem studiu sedíme a pracujeme všichni společně. No a díky tomu mohu do celé produkce přinášet své vlastní nápady a myšlenky. Nahrávání alba je to, co jsem vždycky chtěla dělat. Už jsem pár krátkých CD o dvou až čtyřech písních v minulosti dělala, ale nikdy jsem nepracovala na své vlastní desce, takže je to pro mě něco opravdu speciálního. Pokud za sebou nemáte label nebo manažery, tak je opravdu těžké se plně koncentrovat na album o deseti skladbách, jelikož peníze a čas jsou v takovém případě opravdu problém. Ale nyní mám tu možnost se plně soustředit na hudbu, což je naprosto skvělé, a díky tomu jsem z toho všeho tak nadšená!

3. Řekněte nám něco více o Vašich zálibách a co ráda děláte ve svém volném čase?

No, kromě zpívání, tvoření hudby a chození na koncerty také miluji snowboarding a ráda chodím do kina a na večeře, kde se mohu setkávat se svými přáteli.

4. Můžete nám prozradit něco tajného ze svého života, co jste ještě nikdy žádným médiím neřekla? Něco, o čem se čeští čtenáři dozvědí jako první?

Hrozně se bojím ohně, ale v posledních letech je to už lepší.

5. Jak se připravujete na Kyjev? Plánujete nějaké změny nebo překvapení ve svém vystoupení?

Cvičím své vystoupení a doufám, že se mi podaří všechny přesvědčit skrze emoce v textu písně. O překvapeních toho ještě zatím moc říct nemohu. ;)

6. Jak vidíte své šance na soutěži? Cítíte podporu své země a Evropy?

Především mi jde o to, abych prožila skvělý zážitek. Pochopitelně bych ale moc ráda skončila v top desítce a doufám, že se mi podaří oslovit diváky svým hlasem. Mám pocit, že lidé z Evropy na mě reagují dobře, ale na druhou stranu nikdy nic nevíte s jistotou a sami to neovlivníte.

7. Slyšela jste písně svých konkurentů? Kterým fandíte?

Ano, slyšela. Popravdě se mi líbí mnoho písní! Jedním z mých favoritů je Belgie a mám také ráda píseň z České republiky!

8. Byla jste už někdy v České republice nebo na Slovensku? Plánujete zde nějaké koncerty pro své fanoušky?

Ano, byla jsem několikrát v Praze, a to město jsem si opravdu zamilovala. Je to skvělé město pro chození venku, ochutnání vynikajícího jídla a setkání s milými lidmi! Bez debat bych měla zájem o to, abych tam uspořádala koncert.

9. Co byste na závěr ráda vzkázala svým českým a slovenským fanouškům a čtenářům našich stránek?

Díky, že podporujete Eurovizi. Bez vás by soutěž nebyla tím, čím je dnes, a já bych nemohla být součástí tohoto úžasného zážitku! Děkuji vám mockrát, užijte si hudbu a uvidíme se v Kyjevě!

Děkujeme Levině za poskytnutí rozhovoru.

Jeden komentář ke článku “Exkluzivní rozhovor s Levinou

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>