Martina Bárta ČESKÁ REPUBLIKA

Exkluzivní rozhovor s Martinou Bárta


Česká republikaJak je už naší tradicí, rozhovor s českým reprezentantem vám přinášíme formou videa. Martinu Bárta, zástupkyni České republiky na Eurovizi v Kyjevě, jsme vyzpovídali na akci Eurovision Meets Jazz, která se konala v pražském klubu Jazz Dock tento čtvrtek. Co nám naše letošní interpretka prozradila?

Martina Bárta hovořila o tom, na co se do Kyjeva těší, které interprety letošního ročníku obdivuje, jak se připravuje na samotnou soutěž a co chystá za pódiovou show. Dozvíme se také, kdo ji na jevišti doprovodí, jaké má cíle a co si o celém projektu myslí. A to není vše. Přehrajte si náš rozhovor a nahlédněte do zákulisí letošních příprav!

4 komentářů ke článku “Exkluzivní rozhovor s Martinou Bárta

 1. Peter

  Na stagingu to bude stát. Jsem rád, že se snaží a nevsázejí na přirozenost, jak původně plánovali. Jinak Martina je moc milá.

 2. Esgalnor

  Jak mi přišla zpočátku Martina Bárta taková nemastná, neslaná a moc mě nenadchla, teď jsem vlastně za ni rád. Pořád nevím, postupu stále moc nevěřím, ale Martina do toho dává všechno, věnuje Eurovizi strašně moc ze sebe a propaguje kvalitně. Fakt doufám, že pokud nepostoupí, ČT zase neodejde, protože by to bylo dost hnusný hlavně vůči Martině, která navíc takhle hodně urovnává půdu těm, kteří snad půjdou po ní…
  Prosím, ať je ten staging nakonec tak zdařilý, že to zaujme dost na postup. Prosím, prosím.

 3. George

  Naše píseň není tak silná jako jiné, ale Martina by si ten postup fakt zasloužila. Ona i český team do toho dávají všechno a postup bych jim přál. Jsem zvědav na tu grafiku. Budu fandit a třeba se to podaří. :)

 4. Martina je fakt milá a upřímná a nehraje si na velkou hvězdu. Tenhle její přístup je super. Postup by si fakt zasloužila už jen za to, co celé Eurovizi věnovala a kam posunula opět Česko v kontextu celé soutěže.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>