Netta IZRAEL

Exkluzivní rozhovor s Nettou


IzraelDnešní významný den našeho webu vám zpříjemníme ještě jedním rozhovorem s velkým favoritem letošního ročníku Eurovize. Vyzpovídali jsme zpěvačku Nettu z Izraele, která nám prozradila co si myslí o Mikolasi Josefovi, jak vnímá obrovský zájem o svou osobu a píseň a jak se na klání v Lisabonu připravuje.

Gratulujeme k Vašemu zvolení za reprezentantku Izraele! Co pro Vás Eurovize znamená a proč jste se rozhodla této soutěže zúčastnit?

Pro mě to není pouze čest, že mohu reprezentovat svou zemi, ale také šance jak zasáhnout dvě stovky miliónů srdcí.

Můžete se nám trochu více představit? Řekněte nám něco o Vaší kariéře, životě a o plánech do budoucna!

Popravdě řečeno se plně soustředím na Eurovizi. Tvrdě pracuji, abych na hlavním pódiu v Lisabonu ukázala to nejlepší. Nicméně po celý svůj život jsem tvrdě pracovala a mám v plánu tvrdě pracovat i po zbytek života.

Můžete nám říct něco víc o Vaší písni?

Singl „Toy“ spojuje dohromady současný pop, k-pop a hip hop s nakažlivě chytlavým zvukem a beatem Blízkého východu. Píseň má jedno důležité poselství zabalené do pestré a veselé atmosféry, jde o probouzení ženské síly a sociální spravedlnosti.

Řekněte nám něco o Vašich zálibách a o tom, co ráda děláte ve volném čase! Můžete nám také prozradit něco, co jste ještě nikdy nikomu neřekla? Něco, o čem se čeští fanoušci dozvědí jako úplně první?

Aktuálně v podstatě trávím všechen svůj čas přípravami na pódiové vystoupení, ale jinak mám velmi ráda módu. Snažím se jít s dobou a sledovat vše, co se týká trendů a novinek, se kterými přicházejí návrháři, především naši místní z Izraele.

Jak se připravujete na Lisabon? Chystáte nějaká překvapení ve svém vystoupení?

Nemohu prozradit nic z toho, co se stane na pódiu, ale překvapení vám slíbit určitě mohu!

Jak vidíte své šance na soutěži? Cítíte podporu své země a Evropy?

Věděla jsem, že pracujeme na něčem unikátním a odlišném, ale ani za milión let bych si nepomyslela, že naše píseň a videoklip vyvolají tak neskutečně pozitivní ohlas.

Už jste slyšela písně svých konkurentů? Které se Vám líbí a co říkáte na českou skladbu „Lie To Me“?

Mikolas je sexy! Možná by mi mohl lhát, až se příště uvidíme. (parafráze na anglický název české skladby – pozn. překl.)

Už jste někdy byla v Česku nebo na Slovensku? Plánujete nějaké koncerty pro zdejší fanoušky?

Nikdy jsem nebyla ani v České republice, ani na Slovensku. Slyšela jsem ale, že Praha je jedno z nejkrásnějších měst.

Co byste na závěr ráda vzkázala svým českým a slovenským fanouškům a čtenářům našich stránek?

Abyste uspěli, tak se nemusíte řídit běžnými standardy toho, jak by měl člověk vypadat, myslet, mluvit a pracovat. Jsme tu pouze na krátkou dobu a tak bychom si měli tuhle jízdu raději užít.

Nezapomeňte sledovat můj Instagram!

Děkujeme Nettě za poskytnutí rozhovoru.

8 komentářů ke článku “Exkluzivní rozhovor s Nettou

 1. Pingback: Vítězem Eurovize 2018 je NETTA!!! | ESCPORTAL

 2. Anonymní

  Speváčka je super a je iná čo je skvelé, cítim možnú výhru, ale to isté som vlani cítil aj pri Blanche a Francescovi :D a nakoniec vyhral Salvador …vadí mi že niekedy má vyhybave odpovede :D :/ inak som spokojný s piesňou ..:D aj keď by ma neprekvapilo keby sa neprebijuje do finále, prve semi bude masaker nikto nemá nič isté

 3. Grobian

  Nic proti Nettě a její písničce, je nepochybně zábavná a chytlavá, ale jestli to Izraelci budou celé stavět na tom, že je to superhyperdůležitý feministický manifest, ztratí imho hodně sympatií. Jak tak sleduju všelijaká fóra a komentáře, zdá se mi, že mnozí Eurovizní diváci už jsou „světonázorovými“ písněmi poněkud přesyceni. Sám nejsem výjimkou.

 4. plutoniumman

  Jako ambasadoři girlpower a boypower na letošním ESC by si Netta a Mikolasem mohli střihnout hustej battle :-)
  Mikolas by taky mohl parafrázovat – I´m not your boy, you stupid toy!

 5. admin

  No dobrá, ponecháme to tedy podle smyslu písně, ale původní překlad vyzněl zajímavěji. No a jak to nakonec při setkání Mikolase a Netty dopadne, se třeba dozvíme :D

 6. Tess9a

  Já myslela, že Lie to me znamená – Lži mi, nebo něco v tom smyslu :D
  Ten výrok od Netty jsem četla v originálu a myslím, že to myslela tak: Mikolas je sexy a nevadilo by mi kdyby mi lhal. (Mohl by mi lhát). :D

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>