SunStroke Project MOLDAVSKO

Exkluzivní rozhovor se SunStroke Project


MoldavskoMáme tu další interview a tentokrát zamíříme do Moldavska, které letos opětovně reprezentuje populární SunStroke Project. Jak se pánové připravují na Kyjev a co chystá speciálního Epic Sax Guy? Odpovědi naleznete v našem rozhovoru.

01. Gratulujeme k Vašemu zvolení za reprezentanty Moldavska! Co pro Vás Eurovize znamená a proč jste se znovu rozhodli zúčastnit této soutěže?

No, tři roky za sebou se naše země nedostala do finále. Jako zkušení účastníci se letos pokusíme Moldavsko reprezentovat znovu a budeme doufat, že se nám podaří navrátit k dřívějším úspěchům.

02. Ačkoliv Vaši skupinu známe už od roku 2010, řekněte nám i tak něco více o Vaší kariéře, životě a také o plánech do budoucna!

SunStroke Project je unikátní hudební projekt z Moldavska, který je známý svou neobvyklou kombinací lyrických houslí, jazzového saxofonu a magického zpěvu. Celý tým se dal dohromady v roce 2008, ale s pracemi na vlastní tvorbě začal až v listopadu 2009. V roce 2010 SunStroke Project reprezentovali Moldavsko na Eurovizi v norském Oslu. V roce 2011 jsme na WCOPA v Los Angeles vyhráli třináct zlatých medailí a stali jsme se nejlepším instrumentálně pěveckým projektem na světě. V tyto dny finišujeme se svým druhým albem a připravujeme se na reprezentaci Moldavska na Eurovizi 2017.

03. Můžete nám říci něco více o Vašich zálibách a o tom, jak rádi trávíte svůj volný čas?

Jelikož během našich promo turné opravdu hodně cestujeme, tak veškerý volný čas trávíme se svými rodinami! Když se nám naše děti a manželky věnují, tak je to to největší potěšení na světě!

04. Můžete nám prozradit něco tajného ze svého života, co jste ještě nikdy žádným médiím neřekli? Něco, o čem se naši čtenáři dozvědí jako vůbec první?

Největším tajemství je, že jsme opravdu ti nejbláznivější kluci na celém světě. :)

05. Jak se připravujete na Kyjev? Chystáte nějaké změny nebo překvapení ve své prezentaci?

Na naší prezentaci opravdu tvrdě pracujeme. Každopádně naši choreografii ponecháme, neboť je srdcem naší show. V tanci se snažíme vytvořit takové pohyby, které by se mohly stát stejně tak populární jako epický tanec našeho Epic Sax Guye. Některé speciální efekty poté bude potřeba vylepšit vzhledem k možnostem, které nabídne scéna Eurovize v Kyjevě.

06. Jak vidíte své šance na soutěži? Cítíte podporu své země a Evropy?

Opravdu cítíme skvělou podporu od našich evropských fanoušků a pochopitelně také od našich domácích fanoušků! To nám pomáhá a neskutečně motivuje! Ohledně našich šancí, doufáme, že se dostaneme do finále. A kdo ví, co se pak stane tam. :)

07. Slyšeli jste už písně svých soupeřů? Které se Vám líbí?

Popravdě řečeno jsme tak ponořeni do příprav, že stále nemáme čas na to, abychom si písně účastníků poslechli. Ale poté, co jsme si vyslechli tuto otázku, slibujeme, že se k tomu dostaneme a všechny si je pustíme.

08. Byli jste už někdy v České republice nebo na Slovensku? Plánujete nějaké koncerty pro zdejší fanoušky?

Upřímně doufáme, že s naší písní dostaneme během evropského turné možnost objevit se alespoň ve vaší televizi, kde bychom se s vámi mohli spojit a říct vám něco více o nás samotných. A nejvíce doufáme v to, že se nám podaří uspořádat několik koncertů, kde byste si mohli užít nejen naši hudbu, ale také setkání s námi.

09. Otázka od čtenářů (Lucasso): Milujeme Epic Sax Guye! Připravuje něco speciálního pro Eurovizi?

Moc děkujeme za tento pozdrav! Samozřejmě připravujeme něco speciálního. Uvidíte ještě jeden epický tanec. :D

10. Co byste na závěr rádi vzkázali svým českým a slovenským fanouškům a čtenářům našeho webu?

Naši drazí fanoušci, Češi a Slováci, upřímně doufáme, že s naší písní dostaneme během evropského turné možnost objevit se alespoň ve vaší televizi, kde bychom se s vámi mohli spojit a říct vám něco více o nás samotných. A nejvíce doufáme v to, že se nám podaří uspořádat několik koncertů, kde byste si mohli užít nejen naši hudbu, ale také setkání s námi.

Děkujeme skupině SunStroke Project za poskytnutí rozhovoru.

Jeden komentář ke článku “Exkluzivní rozhovor se SunStroke Project

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>