Expres


→→→

PŘEHLED DESETI POSLEDNÍCH NOVINEK ZE SVĚTA EUROVIZE STRUČNĚ, JASNĚ A PŘEHLEDNĚ

Eurovision Song Contest 2019

 

Video: Fotbalová novinka od Arashe

19.06.2018 - A máme tu další hitovku k letošnímu Mistrovství světa ve fotbale, které hostí Rusko. Tu aktuální má na svědomí reprezentant Ázerbájdžánu z Eurovize 2009 Arash, ruská zpěvačka Ňuša a američtí hitmakeří Pitbull a Blanco. Chytlavá novinka nese název "Goalie Goalie".

EBU podle některých zdrojů uvažuje o Eurovizi v Rakousku

18.06.2018 - Není to žádná novinka, jelikož EBU projednávala potenciální hostitelství příští Eurovize se zeměmi na druhém a třetím místě ihned po letošním vítězství Izraele. Tento stát je totiž v roli pořadatele soutěže vnímán poněkud kontroverzně a organizátoři musejí mít v případě potřeby k dispozici náhradní varianty. Podle vedoucího produkce Eurovision Song Contest 1999 Araleha Goldfingera je ve hře především Rakousko, se kterým mají zástupci unie vyjednávat čím dál intenzivněji.

Ivi Adamou se stala poprvé maminkou

18.06.2018 - A máme tu další radostnou zprávu. Ivi Adamou, která reprezentovala Kypr na Eurovizi 2012, se nedávno stala maminkou. Svému partnerovi Mixhalisu Kouinelisovi, který je členem hip hopové skupiny Stavento, porodila krásnou dcerku. Nezbývá, než dvojici pogratulovat!

Video: Novinka od Robina Bengtssona

17.06.2018 - Loni v Kyjevě Švédsko reprezentoval zpěvák Robin Bengtsson. Ten se aktuálně pochlubil svou novinkou "Liar", kterou si můžete poslechnout v následujícím videu.

Barei očekává narození dvojčat

16.06.2018 - Předloňská reprezentantka Španělska Barei oznámila radostnou novinu. Se svým partnerem čeká narození svého prvního potomka, respektive potomků. Zpěvačka totiž čeká dvojčata. Gratulujeme!

Finsko bude potenciální reprezentanty oslovovat samo

16.06.2018 - Finská televize YLE je spokojena s letošním výběrem a v příštím roce se pravděpodobně uchýlí ke stejnému konceptu. Interpreta nebo interprety pro nadcházející národní kolo UMK bude vyhledávat sama. Reprezentant tak bude s největší pravděpodobností zvolen znovu interně, zatímco píseň vyberou v národním výběru diváci.

Video: Ira Losco nazpívala hymnu letošního fotbalového mistrovství

14.06.2018 - Právě dnes začíná v Rusku Mistrovství světa ve fotbale 2018. O oficiální hymnu šampionátu pod záštitou Coca Coly se postaral zpěvák Jasun Derulo. Skladba "Colors" vychází v několika lokálních verzích a v jedné z nich se setkáme i s dvojnásobnou reprezentantkou Malty Irou Losco. Poslechněte si ji a těšte se na první zápas!

Video: Osobní novinka od Loukase Giorkase

13.06.2018 - V roce 2011 reprezentoval Řecko zpěvák Loukas Giorkas s raperem Stereo Mikem. Loukas právě vydává nový singl "Ipokrinese", ve kterém zpívá o svých zkušenostech ze světa hudebního šoubyznysu, které nebyly vždy zrovna příjemné.

Foto: Michael Schulte se oženil s přítelkyní Katharinou

12.06.2018 - Letošní reprezentant Německa Michael Schulte se v sobotu 9. června oženil ve městě Buxtehude se svou přítelkyní Katharinou. S ní také očekává narození svého prvního potomka. Novému manželskému páru gratulujeme a přejeme spoustu radostných chvil!