Expres


→→→

PŘEHLED DESETI POSLEDNÍCH NOVINEK ZE SVĚTA EUROVIZE STRUČNĚ, JASNĚ A PŘEHLEDNĚ

Eurovision Song Contest 2018

 

Video: Nová hitovka Francesca Gabbaniho už má opět milióny zhlédnutí

27.05.2017 - Eurovizi sice nakonec nevyhrál, ale jeho videa nadále sbírají na internetu závratné počty zhlédnutí. Ital Francesco Gabbani nedávno představil novinku "Tra Le Granite E Le Granate", kterou za krátkou dobu vidělo už 7 miliónů lidí. Jeho eurosong je aktuálně na hodnotě 124,000.000 views.

Video: OneRepublic nahráli singl s Amirem

27.05.2017 - Populární americká skupina OneRepublic nedávno představila svůj nový singl "No Vacancy". Ten existuje i v anglicko-francouzské verzi, ke které si pánové z Colorada přizvali ke spolupráci loňského reprezentanta Francie Amira. Na výsledek jejich snažení se podívejte ve videu.

Video: Dlouho očekávaný singl od Franse

27.05.2017 - Celý rok museli fanoušci čekat na nový singl od Franse - švédského reprezentanta z loňské Eurovize, který dobyl svým eurosongem celou Evropu včetně České republiky. Kdo ví, třeba se i jeho aktuální novinka "Liar" dostane do našeho rádiového a televizního éteru.

Video: Hvězdy Eurovize na ceremoniálu Islámských solidárních her

26.05.2017 - V ázerbájdžánském Baku se uskutečnil čtvrtý ročník sportovního klání Islámské solidární hry - olympiády pro sportovce ze zemí Organizace islámské spolupráce. Během závěrečného ceremoniálu se návštěvníci dočkali vystoupení hvězd ázerbájdžánské scény, mezi kterými zářili především účastníci soutěže Eurovision Song Contest. K vidění byli Ell & Nikki (2011), Sabina Babayeva (2012), Samra (2016) a DiHaj (2017).

Zahraniční turisté byli s Kyjevem spokojeni

25.05.2017 - Podle průzkumu mezi letošními zahraničními návštěvníky Eurovize v Kyjevě se 92% z nich rádo na Ukrajinu vrátí. Letošní organizátoři soutěže splnili očekávání pro 51% turistů, u 47% z nich je dokonce překonali. Lidé si chválili především vstřícnost Ukrajinců, zábavní program a kulturu. Nejvíce naopak kritizovali dopravu, infrastrukturu a neznalost angličtiny mezi místními občany.

Valentina Monetta nevylučuje svou pátou eurovizní účast

24.05.2017 - Fanoušci ji milují za její vytrvalost! Čtyřnásobná sanmarinská reprezentantka Valentina Monetta místním novinám La Serenissima prozradila, že se nebrání své páté účasti na Eurovision Song Contest. Ačkoliv je zatím přítomnost této země na příštím ročníku show nejistá, pokud k ní dojde, je Valentina připravena jít znovu do boje.

Video: Nová letní hitovka od Mandingy

24.05.2017 - Rumunskou skupinu Mandinga, kterou si pamatujeme z Eurovision Song Contest 2012, charakterizují latinskoamerické rytmy a letní pohodová atmosféra. Přesně v tomto duchu se nese i aktuální novinka projektu nazvaná "Besame".

Polina Gagarina přivedla na svět svého druhého potomka

24.05.2017 - Stříbrná finalistka Eurovize 2015 a jedna z nejpopulárnějších zpěvaček Ruska Polina Gagarina přivedla 29. dubna na svět svého druhého potomka - dceru Miu. Otcem nového přírůstku do rodiny je Polinin druhý manžel Dmitrij Ischakov. Z předchozího manželství má zpěvačka devítiletého syna Andreje. Gratulujeme!

Letošní Eurovizi měla moderovat Milla Jovovich

24.05.2017 - Ukrajina měla letos velké plány, nicméně dva z nich nevyšly. O finálový interval act se měla postarat Lady Gaga, avšak z rozpočtu nebylo možné vyčlenit potřebné finance pro zaplacení jejího honoráře. Ze stejného důvodu nakonec nedošlo ke kontraktu s kyjevskou rodačkou a mezinárodně slavnou herečkou Millou Jovovich, která původně přijala nabídku organizátorů na moderování letošního ročníku show.