Expres


→→→

PŘEHLED DESETI POSLEDNÍCH NOVINEK ZE SVĚTA EUROVIZE STRUČNĚ, JASNĚ A PŘEHLEDNĚ

Eurovision Song Contest 2018

 

Účastníky Melodifestivalenu poznáme na konci listopadu

21.11.2017 - Švédské národní kolo Melodifestivalen je opět tím nejočekávanějším výběrem v Evropě. Fanoušci se už těší na jména soutěžících a mohou pomalu začít odstříhávat metr. Kandidáty o post švédského reprezentanta v Lisabonu poznáme 28. listopadu. Speciální tisková konference k této příležitost je naplánována na 9:30 hodin dopoledne.

Video: Ska novinka od řeckých Koza Mostra

21.11.2017 - Řecká reprezentační skupina z Eurovize 2013 Koza Mostra ráda kombinuje nejrůznější hudební žánry. V aktuální novince "Don't Panic, We're On Titanic" pánové vsázejí především na ska.

Výsledky: Šestý díl izraelského kola

21.11.2017 - Izrael počtvrté vybírá svého reprezentanta přes talentovou show Rising Star. Ze včerejšího castingového dílu se dále kvalifikovali Šir Gadasi, Eden Newman Hyatt a Dori Halevi. Jednotlivá vystoupení můžete zhlédnout zde.

Dnes: Zahajovací ceremonie Dětské Eurovize 2017

20.11.2017 - Dnes odpoledne čeká na účastníky Dětské Eurovize zahajovací ceremonie soutěže, promenáda po červeném koberci, setkání s novináři a los pořadových čísel. Celou akci můžete živě ze Tbilisi sledovat od 15:30 středoevropského času zde.

Dnes: Šestý díl izraelského kola

20.11.2017 - Izrael vybírá svého reprezentanta přes talentovou show Rising Star, která je aktuálně ve své první fázi. Tu tvoří předtočená castingová kola, která jsou vysílána každou neděli a další bonusové dny. Dnešní šestý díl soutěže můžete od 20:00 středoevropského času sledovat zde.

Výsledky: Pátý díl izraelského kola

20.11.2017 - Izrael počtvrté vybírá svého reprezentanta přes talentovou show Rising Star. Ze včerejšího castingového dílu se dále kvalifikovali Ofir Haruš, Janir Chmiel, Orel Gilad, Tal Mizrahi, Hezri Katri a Liat Banay. Jednotlivá vystoupení můžete zhlédnout zde.

Video: Kristian Kostov zazpíval na finále Miss World 2017

19.11.2017 - Letošní bulharský reprezentant Kristian Kostov má na svém kontě další úspěch. Včera večer se v čínské San-je stal hvězdným hostem finále soutěže Miss World 2017. Během přímého přenosu zazpíval anglickou verzi svého debutového singlu "You Got Me Girl". Titul nejkrásnější ženy světa putuje tento rok do Indie. Česká republika tentokrát na soutěži svého zástupce neměla.

Video: Dvě novinky od Mariji Jaremčuk

19.11.2017 - Ukrajinská reprezentantka z Eurovize 2014 Marija Jaremčuk se úspěšně uchytila na hudební scéně a právě nyní představuje dva zbrusu nové singly. Hitovka "Do něsťami" je sólovka, zatímco u skladby "Chimija" jde o spolupráci s raperem Ivanem NAVI.

Dnes: Pátý díl izraelského kola

19.11.2017 - Izrael vybírá svého reprezentanta přes talentovou show Rising Star, která je aktuálně ve své první fázi. Tu tvoří předtočená castingová kola, která jsou vysílána každou neděli. Dnešní pátý díl soutěže můžete od 20:00 středoevropského času sledovat zde.

Video: Tři novinky od Kristíny ze Slovenska

18.11.2017 - Slovenská reprezentantka z Eurovize 2010 Kristína vydala během podzimu hned tři novinky. Poslechněte si skladby "Mať srdce", "Zradila nás chémia" a především čerstvý singl "Sympatie", který je oficiální písní k nové česko-slovenské vánoční komedii Přání k mání.