Eurovision Song Contest 2018 EUROVIZE

Fotoblog z Lisabonu (18.)


PortugalskoJako každý rok, i letos jsme vyslali do místa dění pět našich reportérů. Ti se se svými press akreditacemi mohli podívat do všech zákoutí příprav Eurovize a své postřehy vám po celou dobu zprostředkovávali. Společně s námi jste mohli i vy nasát atmosféru největší hudební show, která na naší planetě existuje!

Přinášíme poslední Fotoblog z Lisabonu od Pavla Giebela a Jana Saka. Ten bude lehce nostalgický. Máme po finále a Lisabon postupně opouštějí poslední fanoušci a interpreti. Eurovize skončila, z Altice Areny se odvezla technika, z Eurovizní vesnice se opět stalo obyčejné náměstí a v EuroClubu dozněly poslední eurovizní hity. Je čas se sbalit a vrátit domů. Není ale důvod ke smutku, uvidíme se za rok v Izraeli. Doufáme, že se vám fotoblog našich reportérů líbil a umožnil vám alespoň trochu prožít Lisabon společně s námi!

Pavel Giebel, Jan Sak

Jeden komentář ke článku “Fotoblog z Lisabonu (18.)

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>