Eurovision Song Contest 2018 EUROVIZE

Fotoblog z Lisabonu (8.)


PortugalskoJako každý rok, i letos jsme vyslali do místa dění pět našich reportérů. Ti se se svými press akreditacemi mohou podívat do všech zákoutí příprav Eurovize a své postřehy vám budou zprostředkovávat. Nasajte společně s námi i vy atmosféru největší hudební show, která na naší planetě existuje!

Dnešní Fotoblog z Lisabonu je od Vladimíra Vítka, který se stal dvorním fotografem ESCportalu na včerejší zahajovací ceremonii. Ještě jednou se podíváme na modrý koberec, kde se novinářům a fanouškům představilo všech třiačtyřicet delegací letošní Eurovize. Právě ty jsou hvězdami už osmého dílu našeho seriálu. Vybrali jsme ty nejzajímavější fotografie, které se nám už nevešly do předchozích článků ze včerejší opening party. Nezapomeňte se také podívat na naši speciální galerii s Mikolasem Josefem a také video se zdravicemi pro vás, věrné české fanoušky!

Vladimír Vítek

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>