Eurovision In Concert EUROVIZE

Galerie: Eurovision In Concert


NizozemskoPodesáté se v nizozemském Amsterdamu konala akce Eurovision In Concert, která je ze všech předsoutěžních programů tou nejžádanější. Letos dorazilo 32 zemí, což je vyrovnání loňského rekordu, a my Vám přinášíme ty nejzajímavější fotografie a videa.

Eurovision In Concert byla letošní pátou předsoutěžní akcí. Do Amsterdamu dorazili Eugent Bushpepa, Sevak Chanagjan, Jessica Mauboy, Sennek, Alekseev, Equinox, Vanja Radovanović, Rasmussen, Saara Aalto, Madame Monsieur, Ryan O’Shaughnessy, Ari Ólafsson, Netta, Ieva Zasimauskaitė, Laura Rizzotto, AWS, Eye Cue, Christabelle, DoReDos, Michael Schulte, Waylon, Gromee feat. Lukas Meijer, Cesár Sampson, Jessika feat. Jenifer Brening, Lea Sirk, SuRie, Sanja Ilić & Balkanika, Alfred a Amaia, Benjamin Ingrosso, Zibbz, Mélovin a český zástupce Mikolas Josef.

Na interprety čekalo setkání s významnými představiteli Nizozemska a výkonným producentem Eurovize Jonem Olou Sandem, tisková konference a především velký koncert v hale AFAS Live, která je novým domovem celé akce. Show moderovala dvojnásobná reprezentantka Nizozemska Edsilia Rombley a dorazilo i několik bývalých reprezentantů.


CIMG3544CIMG3550CIMG3554CIMG3518CIMG3510CIMG3520CIMG3531CIMG3533CIMG3541CIMG3536Eurovision in Concert 2018Eurovision in Concert 2018Eurovision in Concert 2018Eurovision in Concert 2018Eurovision in Concert 2018Eurovision in Concert 2018Eurovision in Concert 2018Eurovision in Concert 2018Eurovision in Concert 2018Eurovision in Concert 2018Eurovision in Concert 2018Eurovision in Concert 2018Eurovision in Concert 2018Eurovision in Concert 2018Eurovision in Concert 2018Eurovision in Concert 2018Eurovision in Concert 2018Eurovision in Concert 2018Eurovision in Concert 2018Eurovision in Concert 2018Vystoupení a rozhovory dalších interpretů naleznete zde a zde.

Zdroj: Twitter Eurovision In Concert, ESCkaz, EuroVisionary

9 komentářů ke článku “Galerie: Eurovision In Concert

 1. Tess9a

  Luks: Není to hádka.
  Bavili se o Alekseevovi a jeho fake twitter profilu. Nějaká jeho bláznivá fanynka se za něj vydávala a začala si dopisovat s Mikolasem. Mikolasovi přišel ten účet důvěryhodný a dal té fanynce (myslel si, že to je Alekseev) jeho telefonní číslo. Mikolas mu pak ukazoval ty screenshoty na mobilu. Oba se tomu zasmáli a Mikolas prosil, ať ta fanynka to jeho číslo nezveřejňuje.

 2. Mana

  Presne taký istý názor som čítala od zahraničných fanúšikov, Mikolasa už majú trošku dosť, lebo je všade :D

 3. Anonymní

  Som rád, že sa Mikolas angažuje, len mi už začína to trošku liest na nervy, akože nič v zlom ale netreba podľa mňa ísť na každú pre parties aj keď áno je dobre že chodí na druhej strane :D najviac ma zaujal Albanec klobuk dole, Litva, Ukrajina, Izreal, Francúzsko :D zvyšok bol ok :D

 4. Grobian

  Potíž s pre-parties je, že od opakujících se hostů se automaticky čekají stále lepší a lepší výkony. Abych řekl pravdu, taky jsem čekal něco víc. Mikolas podal svůj standard, ale ta velká stage a vysoký počet účastníků si podle mě žádaly něco trochu víc „over the top“, aby vyniknul.

 5. Matěj

  Andy: Souhlasím, Mikolasovo nejlepší vystoupení bylo 100% na Ukrajině :)

 6. Andy

  Těším se na pódiovou verzi písně od Mikolase. Vím, že byl poslední dny nemocný, ale poslední vystoupení pro mě postrádají energiii a zrovna jeho písni by to energie na pódiu prospěla. Třeba A. Rybak má podle mě více tuctovou píseň, ale živě to působí nesmírně energicky a umí tu píseň prodat. Letos se na Eurovizi ale moc těším. Máme dobrou píseň, živě Mikolas zpívá taky dobře, tak doufám, že to na pódiu trochu rozjede, stejně, jako v klipu. Jinak izraelska zpěvačka je živel. ;) Kostýmy má hrozný, ale zase je to osobnost. Na její oficiální prezentaci v Portugalsku se taky moc těším.

 7. janka

  Moje dojmy z vystupeni sutaziacich.
  -Netta bola neprehliadnutelna a neprepocutelna.
  -Alekseev sa zlepsuje v zivom speve a vybral si celkom dobry kostym.
  -Eugent predviedol neskutocne vysky.Klobuk dole.
  -Mikolas a jeho tanec pobavii divakov,spevacky vykon bol dobry.
  -AWS sa nedali zahanbit.Vreskot na celu arenu a zaverecne „f*ck you everyone“(teda,ak to bolo ono),super ozivenie vecera. :D

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>