MEO Arena PORTUGALSKO

Galerie: V Altice Areně se už pracuje na sto procent


PortugalskoMáme tu pro vás další porci fotografií z lisabonské Altice Areny, kde se uskuteční letošní ročník Eurovize. Oficiálně byly práce v hale zahájeny ve středu a do druhé poloviny dubna musí být vše kompletně hotové.

Světla, kamery, konstrukce pódia, green room, kompozice arény, technické zázemí, o to všechno se už dvanáctý rok stará společnost M&M Production. Podívejte se, jak jim jde v Lisabonu práce od ruky!

Zdroj: M&M Production

14 komentářů ke článku “Galerie: V Altice Areně se už pracuje na sto procent

 1. Pavel

  Jestli se tady mluví o tom Bjorkmanovi nebo jak se to píše (Sorry za až tak velkou neznalost) tak bych jen rád řekl že to rozhodně pojebanec není…však on drží celou ESC každoročně jak už tu padlo v moderním duchu ..nebýt jeho nemáme tak úžasné ročníky ..plus musím říct že Lisabon na to že je to vlastně Portugalská premiéra co se hostování týče má už ted velké čance stát se legendárně nejlepším a nejnabitějším ročníkem v historii eurovize <3 Takže good job Lisbon :)

 2. Matěj

  Jak jako viděl stage? :D Myslíš ten design z prosince? To jsme viděli všichni… :D
  Jestli myslíš něco jiného, hoď sem odkaz

 3. Anonymní

  Už som videl stage a bude to typu Festival i kenges – albánske národné kolo:D alebo sanremo – italia :D
  A počul som že pripravujú prekvapenia resp 3 D tak neviem či je to pravda :D

 4. Dan

  Jsem strasne zvedavej,jak bude vypadat stage. Mozna je to nakonec dobre,ze nebudou LED,aspon bude o to vetsi duraz kladen na zabery kamer a svetlo. Novou eru eurovize nastartovala podle me Moskva 2009,to bylo hodne nadcasove. Spicka byla Kodan 2014, pak taky Stockholm 2016. Lonska stage byla taky pekna,ale byl to dost slaby rocnik ohledne pisni. Ten letosni by mohl byt top po vsech strankach.

 5. Anonymní

  Současná Eurovize je rozhodně nejlepší. Díky bohu, že cirkus ročníky 2000-2010 už nejsou.

 6. Cipela

  Současná ESC je v podstatě už takovej druhej Melfest. Proto každej ročník působí téměř totožně. Kde je doba ročníků 2008, 2009…chjo :-(

 7. Majo

  Melodifestivalen je podľa mňa lepší formát ako samotná ESC, keďže je tam viac semifinálových večerov a samozrejme druhá šanca a finále. Uvítal by som, keby tento sviatok hudby trval dlhšie ako tri prenosy. A čím ďalej tým sa aj tá ESC podobá na Melodifestivalen, napríklad samotné hlasovanie a v podstate samotnou hudbou.

 8. Anonymní

  Ten typek nieje zlý podľa mňa – ten Švéd ! Je len otazkou času kedy sa z ESC stále druhý Melodifestivalen čo by som uvítal !! (Vďaka druhým sancam) :D

 9. HonzaCZE

  Ano, bude to skutečně obrovské :O A Cipela myslí toho pojebance, díky kterému možná vůbec proběhl loňský ročník a který jako jeden z mála se snaží, aby byla Eurovize stále moderní a v kurzu?

 10. Anonymní

  Ta aréna je obrovská! Nechápu, jak někdo může tvrdit, že je malá :O :D
  Btw, Cipela, nediný poj*banec jsi tu ty -,-

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>