Netta IZRAEL

Galerie: Vítězka Netta dorazila do Tel Avivu


IzraelVítězka letošní Eurovize Netta je na domácí půdě. Dnes brzy ráno přistála na letišti v Tel Avivu, kde ji přivítalo mnoho fanoušků. Uspořádala zde krátkou tiskovou konferenci a všechny pozvala na dnešní koncert, který se uskuteční na Rabínském náměstí.

Netta nevyrazila vstříc rodné zemi hned v neděli po finále Eurovize jako ostatní vítězové soutěže. Fanoušci si na ni museli počkat až do pondělí.

Od soboty nová hvězda Izraele nespala a nestihla to ani v letadle. Tam totiž bavila všechny cestující i posádku zpěvem a historkami ze soutěže. Na oplátku se dočkala toho, co jí v Lisabonu po celou dobu nejvíce chybělo. Izraelské aerolinky pro ni připravily hummus, který přímo zbožňuje.

Její letadlo přistálo v Tel Avivu v 5:30 ráno místního času a i přes brzké hodiny ji přišel přivítat nemalý počet fanoušků. Netta zde ihned uspořádala malou tiskovou konferenci, na které prohlásila, že se příští Eurovize uskuteční v Jeruzalémě. Oficiálně ovšem ještě žádné město ohlášeno nebylo.

Dnes v 19:30 místního času se na Rabínském náměstí v Tel Avivu uskuteční první vítězný koncert zpěvačky. Vstup bude pro fanoušky zdarma.Zdroj: Vesty.co.il

2 komentářů ke článku “Galerie: Vítězka Netta dorazila do Tel Avivu

  1. Pegeta

    Je jen jedno město do kterého bych Eurovizi nedával a to je právě Jeruzalém. Ve světě snad není kontroverznější město než Jeruzalém. Jestli se chtějí vyhnout problémům tak ať to nedávají do Jeruzaléma.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>