Lenny ČESKÁ REPUBLIKA

Hlasování o ideálního reprezentanta nadále ovládá Lenny


Česká republikaTaké letos můžete v našich anketách zvolit svého ideálního reprezentanta Česka pro Eurovision Song Contest. Už tři týdny běží třetí fáze hlasování, do které postoupilo patnáct interpretů. Každou středu se budeme společně dívat na průběžné výsledky.

Ve finálové anketě o ideálního zástupce Česka na Eurovizi v Kyjevě postoupilo celkem patnáct interpretů. Jde o pět nejúspěšnějších kandidátů z kategorií Zpěvák, Zpěvačka a Skupina.

Hlasovat můžete jednou týdně pro libovolný počet vašich favoritů, avšak na rozdíl od předchozích let vám kompletní pořadí zůstane utajené až do samotného závěru. Nicméně proto přicházejí středy, které u nás budou ve znamení průběžných výsledků.

Jak tedy vypadá vaše aktuální pětice největších oblíbenců? Top trojka je beze změny. Nadále nejvíce fandíte zpěvačce Lenny, která by podle vás byla ideálním reprezentantem pro Kyjev. Druhý je Mikolas Josef a na třetím místě Ewa Farna. Minule z pětice nejlepších vypadla letošní zástupkyně Česka Gabriela Gunčíková, která ztrátu dohnala a aktuálně je čtvrtá. Na pátou pozici spadl David Deyl.

Vašich pět prozatimních favoritů na post českého reprezentanta:

1. Lenny
2. Mikolas Josef
3. Ewa Farna
4. Gabriela Gunčíková
5. David Deyl

Zbývá poslední týden hlasování. Své favority můžete podpořit zde.

5 komentářů ke článku “Hlasování o ideálního reprezentanta nadále ovládá Lenny

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>