OGAE Song Contest 2018 OGAE

Hledáme reprezentanta do OGAE Song Contest 2017


Česká republikaOGAE Česko se bude již druhým rokem účastnit soutěže OGAE Song Contest 2017. V loňském roce nás reprezentoval zpěvák Sebastian s písní „Toulavá“, která skončila s 9 body na 26. místě z celkového počtu 28. Vítězem se stal Alvaro Soler s písní „Sofia“ a přinesl tak pořadatelství soutěže do OGAE Španělsko. Kdo bude náš klub reprezentovat letos?

Čtenáři webu ESCportal.cz mohou pomoci vybrat toho nejideálnějšího reprezentanta Česka. 50% váhy verdiktu mají členové klubu OGAE Česko, 25% váhy mají prezidenti zahraničních OGAE klubů a poslední čtvrtina váhy je na vás, čtenářích webu!

Základním pravidlem soutěže OGAE Song Contest je fakt, že píseň musí být zpívána v rodném jazyce, v našem případě češtině. Zároveň nesmí být delší než 5 minut a na rozdíl od soutěže OGAE Video Contest se jedná čistě o songy. Nehodnoťte tak například kvalitu videoklipu, ostatní kluby je při zasílání svých hlasů stejně neuvidí, uslyší jen audio nahrávku našeho reprezentanta!

Náš klub nominoval jedenáct písní a je na vás, abyste svým hlasem v anketě pomohli vybrat toho nejideálnějšího reprezentanta! Vybírejte tak, abychom měli co největší šanci uspět. Deadline je stanoven na 29. července.

V českém výběru jsou tyto písně:

* Aneta Langerová / Hvězda
* Annet Charitonova ft. Ben Cristovao / TAKTOMABYT
* Cermanque & Iamme Candlewick / Provance
* Chinaski / Venku je na nule
* Ewa Farna / Bumerang
* Jan Bendig ft. Markéta Konvičková / Bloudím
* Jananas / PoÚtStČtPáSoNe
* Kryštof / Šňůry
* Lucie Bílá / Hana
* Marta Jandová / Školíš mě
* Sebastian / Náhradní díly

Všechny písně si můžete poslechnout zde.


Jan Sak

13 komentářů ke článku “Hledáme reprezentanta do OGAE Song Contest 2017

 1. Perunka

  Dovolím si súhlasiť so Sandrou, aj s tým, že Jananas zaujme, ale na môj vkus je to prekomplikované a príliš tzv. intelektuálne. Duo C&IC je fajn, len sa bojím, že by zostali nedocenení a nepochopení, tak mi zostala Aneta.
  A nech mi je odpustené, TAKTOMABYT ma rozosmialo. Nie všetko čo sa tvári svetovo je svetové. Ale aj to môže privodiť úspech, veď to poznáme…

 2. Sandra

  Tak abych tak řekla – nic moc. Ne, že bych si myslela, že lidi špatně vybírali, ale spíše si znovu připomínám, proč českou hudební scénu nesleduju.
  I když tři věci mě přece jen zaujaly: Aneta Langerová (zajímavý počin), Cermanque & Iamme Candlewick (rozhodně nejlepší) a Jananas (zaujme).
  Od Marty Jandové jsem čekala víc, rozhodně víc rockového – tohle mě docela zklamalo.

 3. HonzaCZE

  Za mě Jandová, Farna nebo Bendig. Uznávám ale, že i takový Cristovao by mohl uspět.

 4. Každý člen klubu měl možnost nominovat jednu píseň podle vlastního uvážení. To, že toho z 41 členů využilo 11 je asi také otázka času v období prázdnin. Každopádně kdokoliv má možnost se přidat a nominovat svého favorita a doufat, že se mu bude dařit. Dveře jsou otevřené všem.

 5. Cipela

  Jandová, Langerová, Bendig…to už pak chápu proč nás každej rok reprezentují takové sračky :D Váš hudební vkus je otřesnej!

 6. Za mě Jananas, Cermanque & Iamme Candlewick nebo Aneta Langerová. Proč nezkusit tentokrát poslat něco trochu jiného? Něco v tomto duchu.. Myslím, že bychom se nemuseli za co stydět, i kdyby to zase nevyšlo na nějaké vysoké umístění.

  A když by byla vybraná Jandová, mohly by, vzhledem k roku 2015, být nějaké ty plusové bodíky. :)

  Takže já osobně bych vybíral z této skupiny…

 7. admin

  Aneta Langerová v nabídce je, pouze ankety se na mobilu někdy nezobrazují celé. Už jsou změněny její rozměry a mělo by být vše v pořádku.

 8. cz_lynn

  Proč v hlasování chybí Aneta Langerová, která je mezi nominovanými?

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>