OGAE Czech Republic OGAE

Hledáme reprezentanta do OGAE Video Contest 2017


Česká republikaOGAE Česko se bude již druhým rokem účastnit soutěže OGAE Video Contest 2017. V loňském roce nás reprezentovala zpěvačka Lenny s písní „Hell.o“, která skončila se 72 body na 30. místě z celkového počtu 40 soutěžících. Vítězem se stali Coldplay s písní „Hymn For The Weekend“ a přenesli tak pořadatelství soutěže do OGAE Spojené království. Kdo bude náš klub reprezentovat letos?

Čtenáři webu ESCportal.cz mohou pomoci vybrat toho nejideálnějšího reprezentanta Česka. 50% váhy verdiktu mají členové klubu OGAE Česko, 25% váhy mají prezidenti zahraničních OGAE klubů a poslední čtvrtina váhy je na vás, čtenářích webu!

V projektu OGAE Video Contest nehraje hlavní roli pouze kvalitní hudba, ale i zpracování soutěžního videoklipu. Na rozdíl od soutěže OGAE Song Contest nemusí být písně v oficiálních jazycích zemí.

Náš klub nominoval deset písní a je na vás, abyste svým hlasem v anketě pomohli vybrat toho nejideálnějšího reprezentanta! Vybírejte tak, abychom měli co největší šanci uspět. Deadline je stanoven na 30. září.

V českém výběru jsou tyto písně:

* Debbi / Pull Me Out
* Elis Mraz / Heartbreaker
* Emma Smetana feat. Jordan Haj / No Fire
* Lenny / Lover
* Light & Love / Calling
* Mikolas Josef / Believe (Hey Hey)
* Mirai / Když nemůžeš, tak přidej
* Raego feat. Funsho / Walking Dead
* Thom Artway / In Your Mind
* Xindl X / Popelka

Všechny písně si můžete poslechnout zde.


10 komentářů ke článku “Hledáme reprezentanta do OGAE Video Contest 2017

 1. Nejlepší bude asi Mikolas Josef, ale ani Debbi, Mirai nebo Thom nejsou špatná volba. Elis má ještě taky dobrej videoklip.

 2. Perunka

  1. Mirai / Když nemůžeš, tak přidej
  2. Xindl / Popelka
  3. Emma Smetana feat. Jordan / No fire

  Všetko ostatné je taká, viac či menej, upotená snaha byť pápežskejší ako pápež. 1000 x počutē, videné, strašná nuda.

  V No fire tiež počujem inšpiráciu svetovou pop music staršieho dáta, ale má to niečo do seba, nie je to tak zúfalo klišoidné, celē to má atmosféru a aj speváci charizmu.

 3. Myscho

  V prvom rade za nič z toho sa OGAE CZECH REP. nemusí hanbiť! Asi najpríjemnejšie prekvapil Mikolas Josef. Z jeho hlasu v tej skaldbe cítim EMINEMA(čož je jediný Raper, ktorého skladby som ochotný počúvať), ale pre mňa osobne je favoritom aj ,,motivačka“ Když nemužeš tak přidej!

 4. Michal Částek

  Já jsem jednoznačně pro Reaga a Funsho, ta skladba je skvělá!

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>