Martina Bárta UKONČENO

Jak dopadne Martina Bárta na letošní Eurovizi?


AnketaZnáme historicky šestého reprezentanta České republiky na hudební soutěži Eurovision Song Contest. Letos bude naše barvy hájit zpěvačka Martina Bárta s písní „My Turn“. Jak podle vás v semifinále dopadne?

V naší anketě můžete zvolit jednu ze čtyř možností ohledně umístění Martiny Bárty v prvním semifinále Eurovision Song Contest 2017. Jak podle vás naše letošní reprezentantka dopadne? Hlasování bude uzavřeno v úterý 9. května.


14 komentářů ke článku “Jak dopadne Martina Bárta na letošní Eurovizi?

 1. bastille

  Podle poslechovosti na youtube to pro ČR vypadá velmi špatně, jen 350 000 shlédnutí (počítám video i song release:(

 2. Mike

  Skvělá píseň i zpěvačka – ale bude to jako s Gabrielou Gun: v této soutěži to bez hodně světel, kostýmů z flitrů a politiky nefunguje. Přesto držím palce! Třeba někdo vymyslí choreografii bez umění, aby ji strávili všichni a v refrénech se do toho Martina pustí ne plný pecky!!!!

 3. Anonymní

  Všetci vravia že Martina nemá šance !! ano je v tažšom semifinale, ale netreba zabudat že aj vlani sa prelomili hranice postupnosti u grecka a bosny a taktiež gruzinsko postupilo, čo sa neočakavalo …myslim si že šance na postup su tu :)

 4. bastille: To nezáleží na Martině, ale předpokládám, že si je toho vědoma celá delegace. Pracují na tom a myslím si, že odhalení vokalistů a plánů pro podiovou prezentaci, tedy část vokálního seskupení Skety (tři z jejich šesti členů, jméno čtvrtého vokalisty zatím nevíme) a použití moderních technologií a práce se světly podobně jako ve videoklipu, by mohla dobře zapracovat. Navíc nejspíš aranžmá pro Kyjev s vokalisty teprve bude dolaďováno během zkoušek v dubnu, tak uvidíme, jaký bude celkový výsledek. Doporučoval jsem podpořit poslední refrén, aby byl mohutnější a výraznější.

 5. bastille

  Musíme zaujmout podiovou prezentací, abychom měli šance na postup. Nad tím by se měla Martina zamyslet.

 6. admin

  Honza: Všechna videa vystoupení i rozhovorů z Rigy tu jsou už několikátý den. Chce se to pozorněji dívat ;) Už po několik let přinášíme reporty ze všech předsoutěžních akcí hned den po jejich konání.

 7. Brandone

  12. místo se okem optimisty momentálně jeví jako maximum. Rozhodne podiová prezentace semifinálového večera. Doufám, že si to produkční tým zapíše za uši.

 8. Honza

  Jako jestli fakt skončíme 16.-18. tak budu fakt na.ranej. Máme milionkrát lepší písničku než minimálně 6 států v prvním semifinále.
  Btw proč jste ještě nepřidali Martiny vystoupení z Rigy a interview? Dost se jí to povedlo a má i skvělé ohlasy! :)

 9. Standa

  Myslím, že skončíme mezi 11. – 15. místem, ale věřím, že Martina bude o to 10. místo hodně bojovat.

 10. George

  Hlasoval jsem pro 11. – 15. ale bylo by moc fajn, kdyby to bylo 6. – 10. :D

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>