Martina Bárta NEOMEZENĚ

Jak jste spokojeni s českou reprezentantkou?


AnketaZnáme českou reprezentantku pro Eurovizi v Kyjevě. Naši zemi bude zastupovat zpěvačka Martina Bárta. Jak jste s její volbou spokojeni?

V naší anketě můžete zvolit jednu ze tří nabízených možností. Jste se zpěvačkou Martinou Bárta nadmíru spokojeni? Volte možnost Super. Nepřevládají u Vás zatím žádné emoce a nebo u Vás bude rozhodovat až samotná píseň a živé vystoupení? Zvolte variantu Průměr. Zklamala Vás její volba a příliš jí nedůvěřujete? Hlasujte pro Hrůza.

V anketě se snažte hodnotit samotnou zpěvačku. Její hlasové schopnosti, charizma, potenciál v nabízené konkurenci, plusy a mínusy. Pro soutěžní skladbu budete moci hlasovat v reprezentačním článku České republiky.


11 komentářů ke článku “Jak jste spokojeni s českou reprezentantkou?

 1. Rayxim

  Myslím že to byl špatný výběr, je více reprezentantů kteří by oslovili více diváky než ona, vybrala ještě nezajímavou baladu než nějaký pop který bych si ráda poslechla. Tím to potopí zpátky na poslední desítku a finále pro nás končí. Sice dobře zpívá, a mohla by zabodovat u porotců. Ale píseň je slabá, nevýrazná a nemá to nic speciálního, co by oslovilo diváky. A o tvrzení že vystoupení bude „přirozené“ ani nemluvím.
  To všechno porotci nezachrání!

 2. Kiwi

  Je to jednoznačně nejlepší volba. Kdo má uši a oči, tak nepochybuje. Martino jsi skvělá!!

 3. radka

  Ewa Farna si to zaslouží nejvíc a miluje ji i Polsko a Slovensko tohle je hrůza zpívající modelka lidi naprostá většina je proti

 4. Vanila

  Obyčejná zpěvačka, nic vyjímečného. Jestli chce zabodovat musí vsadit na dobrou choreografii s nějakým zvláštním prvkem a hlavně chytlavou melodií, jinak bude její účast soutěži v naprosto k ničemu.

 5. Myscho

  Je to také… Ako keby sme my Slováci tam poslali napr. Bellu Wagner inak vynikajúcu speváčku(žijúcu v Rakúsku) len preto, že má na SK korene z matkinej strany a bratranca zo skupiny VIDIEK.

  Ono sa síce hovorí: ,,Doma nikto nieje prorokom.“ Ok! Ale spomeňme si na Holandsku reprezentantku z Viedne… Famózna jazzová spevačka(videl som koncert) s tuctovým eurovíznym (s)hitom z pera ANOUK, ktorý samotnej reprezentantke absolutne nepasuje do jej repertoára a ešte k tomu s mizernou pódiovou prezentáciou. PROSTE NEVIEM, ČO OČAKÁVAŤ!

 6. Honza

  HonzaCZE: Promiň, o tom ani nevím, nečtu všechnu diskuzi tady :))) Klidně si změním já na jinou, je mi to jedno :)

 7. HonzaCZE

  Já zatím hodnotit nebudu, zpěvačku jsem neznal pořádně, a je tedy nefér teď říkat, zda je super nebo nefér.
  PS: Honzo, několikrát jsem tě upozorňoval, že první Honza tady jsem já :P Moudřejší ale ustoupí a odteď bdue HonzaCZE

 8. Esgalnor

  Já hodnotím jako průměr – potenciál má, zpívat taky umí. Silnější hlasy tu sice máme, výraznější taky, každopádně volba by to nemusela být špatná, bude záležet na písničce.

 9. Honza

  Velmi vypovídající anketa. Pokud je člověk objektivní a bez mindráků, samozřejmě mu v anketě zbude jen jedna možnost – význam této ankety fakt nechápu.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>