Gabriela Gunčíková ČESKÁ REPUBLIKA

Je ve hře druhá reprezentace Gabriely Gunčíkové?


Česká republikaSituace kolem českého reprezentanta a písně začíná být čím dál zamotanější. Naše loňská zástupkyně Gabriela Gunčíková dnes na svém Facebooku zveřejnila fotografii s autory skladby „I Stand“, se kterými spolupracuje na novém projektu. Skladatelé loňského českého eurosongu přitom měli vyhrát i letošní volbu České televize.

Ačkoliv to vypadá, že Česko bude v Kyjevě reprezentovat Martina Bárta, což potvrzuje sama zpěvačka na svém Facebooku a také její kapela na webových stránkách, ve hře může být znovu Gabriela Gunčíková.

Ta totiž s Christianem Schneiderem a Sarou Biglert, autory našeho loňského eurosongu „I Stand“, právě ve Švédsku pracuje na novém singlu. Podle našeho řeckého zdroje žijícího ve Stockholmu přihlásili zmínění skladatelé i letos svůj počin do výběru České televize. Klání dokonce vyhráli, nicméně nakonec nedošlo k dohodě s Českou televizí ohledně dosazeného interpreta.

Vysílatel proto sáhl po singlu, který v pořadí odborné poroty skončil druhý. Jeho autorem je Greig Watts a v současné době by se měl nahrávat v Londýně s Martinou Bárta, kterou si naše delegace pro letošní Eurovizi zvolila.

Reakce fanoušků na volbu vesměs neznámé interpretky zatím nejsou příliš pozitivní a proto mnozí začínají spekulovat, že byla pro Kyjev narychlo oslovena právě Gabriela Gunčíková. Ta by tak mohla soutěžit s původně zvoleným eurosongem od Schneidera a Biglert.

K dohodě mezi zpěvačkou a skladateli stejně tak mohlo dojít bez ohledu na soutěž v Kyjevě. Stále tak nezbývá nic jiného, než čekat na oficiální prohlášení České televize. Toho bychom se mohli dočkat už na konci týdne.

20 komentářů ke článku “Je ve hře druhá reprezentace Gabriely Gunčíkové?

 1. jaris

  vloni jste se nabazily podporou?? tak letos s ni nepocitejte ……..tahate nas za nos uz jsme meli vedet kdo nas bude reprezentovat … a vy tohle …. uz mi dosli slova

 2. nirty

  Gabi ve Švédsku pracuje na vlastním albu, které by mělo vyjít na podzim tohoto roku =) A proslýchá se, že ji ještě čeká letos něco hodně velkého, vstup do první světové hudební ligy, takže jsem pořádně natěšená co to bude. Určitě to nebude letošní reprezentace na eurovizi, i když si myslim, že třeba za pár let by mohla reprezentovat znovu a nebylo by to nic proti ničemu.

 3. David

  No tak na pár minut jsme tajně doufali :D, ale už jenom, ta speklulace v článku, že nakonec byl vybrán song, který skončil druhý svědčí o tom, že někdo chtěl prosadit nějakého interpreta za každou cenu – ale to je pouze moje úvaha, už radši končíím a těším se na song

 4. Lucasso

  Loni taky GG oslovili narychlo dodatečně, když jim Dashu někdo zbouchnul :D

 5. David

  Je to málo pravděpodobný. Myslím, že by už dvakrát za sebou stejného interpreta neoslovili a zároveň by bylo asi neprofesionální najednou – už nahrávanou skladbu odříct a celý to změnit.

 6. Lucasso

  Kéž by. Pochybuju, že by ty skladatelé, co skládaj jen pro Eurovizi, najednou skládali jen tak…

 7. jan

  Zaprve, vubec nechapu, jak ta zenska s drdolem muze byt Martina Barta – vzdyt ma uplne jinou barvu vlasu a o dost delsi (ne)? Zadruhe, spis mi prijde, ze Bors okamzite zkontaktoval Gabinu, aby udelala selfie se Svedama (pritom tam nejspis nahrava svoji desku, jak nekolikrat rikala) a dohodli se s ESC portal aby to zverejnili a vymysleli tento krkolomny pribeh jen jako kryci manevr po tom co ta zprava s Martinou omylem unikla… – jen muj nazor :)

 8. Čenda

  Reprezentovat bude MB,
  Gabča jen pokračuje ve spolupráci s osvědčenými autory. To je můj názor.

 9. David

  Rád bych se mýlil, ale spíš jestli jenom Gabi nenahrává písničku „jen tak“ pro sebe :)

 10. bergeron55

  Martina by mohla dělat vokalistku a ČT bude z obliga :D A nebudou tím pádem spekulace v zahraničí :)

 11. Misko

  Valentina Monetta style :) No uvidíme ale slefie s drdolom, hlavne podľa čela vyzerá na Martinu Bártu. Čo tak ich spoločné dueto :D

 12. bergeron55

  Sice by to vyvolalo velký ohlas a Martina by byla zklamaná,ale jsem rozhodně pro ! Kéž by to vyšlo :D A klidně to může být dobrá strategie jestli má mít někdo od nás šanci uspět tak Gábina jako symbol našeho prvního finále.Nikde není psáno,že by určitě znovu uspěla,ale šanci určitě má slušnou !

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>