Trofej 2017 UKONČENO

Kdo vyhraje Eurovision Song Contest 2017?


Obě semifinále letošního ročníku Eurovize máme za sebou a známe tak kompletní šestadvacítku letošních finalistů. Tu tvoří interpreti Velké pětky, pořadatelská Ukrajina a dvacet úspěšných kvalifikantů. A nyní nastává Váš čas. Kdo se podle Vás stane 62. vítězem soutěže? Kdo nejvíce zaujme evropské diváky a osloví odbornou porotu? Která země se stane hostitelem následujícího ročníku? Anketu uzavřeme těsně před sobotním finále.


23 komentářů ke článku “Kdo vyhraje Eurovision Song Contest 2017?

 1. Martina

  Proč se mi líbí Portugalsko: Ta píseň mi evokuje atmosféru baru na břehu moře po půlnoci, což je styl, který mám čas od času ráda, a tady to byl balzám na duši. A líbilo se mi, že se zpívalo v portugalštině, což je jazyk, který se často neslýchá, a v záplavě angličtiny to byl balzám na uši.

 2. Esgalnor

  Nejreálněji vypadá souboj o první místo Itálie X Portugalsko X Bulharsko X Velká Británie. Tak uvidíme ^^

 3. Anonymní

  Najlepšie krajinu ktorá ešte nikdy nevyhrala – polsko, portugalsko, bulharsko armensko ale.hrozne drzim francii a italii

 4. nejradši mám bulharsko a británii letos, budu doufat že se jim bude co nejvíc dařit (v případě UK) u Bulharska chci výhru :D

 5. Bea

  Doufám v Itálii. Portugalsko je fajn, ale nechci aby vyhrálo… Na Eurovizi se to podle mě nehodí. A jury taky nemusela mu dát vysoké skore. Jelikož v roce 2015 Il Volo zpívalo operu a měli úžasné hlasy a byli až šestí u jury. což se může klidně stát i s Portugalskem.

 6. Lucasso

  Asi bych si nakonec přál Portugalsko, aby se na ESC vrátila osobitost a muzikanství. I když mám rád mainstream, tak ESC je už i na mě moc umělá.

 7. Perunka

  Inak, to Portugalsko a Taliansko by som si priala, ale je otázne, ako sa zamiešajú karty poroty. Tie sú navigované oficiálne a možno aj neoficiálne. Od Molitvy, ktorú ešte vtedy vyberali len diváci, ak si dobre pamätám, nevyhralo nič neanglické (po víťazstve Srbska opäť zaviedli poroty, prećo asi?). Predminule svinsky potopili jednoznačného diváckeho víťaza – Taliansko (spievali v taliančine) a dosadili švédsku umelinu. A ako krásne dokážu poroty zdegradovať diváckeho víťaza ukázali aj minulý rok. Rusko strčili až neviem kam aby nevyhralo a dosadili Ukrajinu. Rusko urćite nebolo horšie ako predtým Švędsko. Takže mám vážne obavy.

 8. Perunka

  Portugalsko, prípadne Taliansko, ale to sme ešte neviideli.

  Radan: Niektoré veci sa vysvetľujú ťažko, tak aspoň k tomu „šaškovi“. Nie je šašo, má zdravotné problémy a čo som si pozrela videá z pred pár rokov, prejavoval sa inak.
  Ale nič si z toho nerob, ja zas nechápem ten poprask okolo Bulharska. Z istého pohľadu vlastne chápem, ale mňa ich pieseň nijak zvlášť nezaujala, až na talentovaného Kristiana.

 9. Honza

  Moji největší favoriti jsou letos Bulharsko, Nizozemsko a Velká Británie. Kéž by to někdo z nich vyhrál. :/
  Ale vím, že je nejvíc pravděpodobná Itálie a Portugalsko – což nedokážu pochopit, jak je to vůbec možné. :( Tak třeba ještě nakonec bude překvápko – myslím, že Ukrajina také nebyla vloni na prvním.

 10. DAVIDstar

  Bude to chlapský boj! :-O
  PORTUGALSKO vs. BULHARSKO vs. ITÁLIE (jako dle všech předpovědí…i když ital zpívá příšerně!!)
  – mě se ještě moc líbí Norsko + Rakousko + Moldavsko
  – a naopak moc nelíbí Polsko + Ázerbájdžán + Řecko

 11. radan

  No, já právě doufám, že nevyhaje… Ale bojím se, že by se to mohlo stát! Doufám, že Evropa nastraží uši a hlavně otevře oči… :D

 12. Anonymní

  Bylo by velké překvapení, kdyby vyhrálo Portugalsko, ale to se nestane. Pokud Evropa hledá něco novýho a zajímavýho, Je to nudná a uspávací písnička a nechápu bookmakery, jak na ní můžou vypisovat tak vysoké kurzy na výhru?

 13. radan

  Přátelé, nedá mně to, abych se taky konečně nevyjádřil…
  Čím dál víc mi připadá, že té eurovizi nerozumím, nebo asi mám nějaký zastaralý vkus… Zatím opravdu jediná píseň, která mě příjemně překvapila, byla z Bulharska, a proto doufám, že vyhraje. Asi úplně špatná nebude ani Itálie nebo Francie, nicméně co ABSOLUTNĚ nechápu, je ta podpora Portugalska! Píseň otřesná, interpret šašek a všude taková podpora a nejvíc shlédnutí na Youtube… Můžete mi někdo vysvětlit, proč se to všem tak líbí???

 14. George

  Jako vítěz letošního ročníku by se mi nejvíce líbil jednoznačně Ázer. Dále bych se rád příští rok podíval do Norska, Nizozemska či UK :) Těším se na sobotu.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>