Eurovision Song Contest 2018 UKONČENO

Které skladby automatických finalistů máte nejraději?


Známe již všechny skladby automatických finalistů Eurovision Song Contest 2018. Nyní je na Vás, abyste dali najevo, komu budete během tohoto přenosu nejvíce fandit! Volit můžete libovolný počet písní.

V naší anketě můžete hlasovat pro libovolný počet skladeb, záleží pouze na Vás, kolik z nich se Vám líbí. Nezapomeňte, že volíte své favority. Nejedná se o Vaše tipy na vítěze soutěže. Své hlasy můžete odevzdat vždy jednou týdně až do 10. května.  Anketa o nejlepší píseň kompletního finále Eurovize odstartuje po skončení letošních semifinálových přenosů.20 komentářů ke článku “Které skladby automatických finalistů máte nejraději?

 1. Myscho

  Taliansko jednoznačne( niečo ako pred dvomi rokmi skupina STADIO akurát tu citeľne pritvrdili)
  Francúzsko(všetko na svete je politika, ale pieseň je to pekná. Aj keď odbyť utečeneckú problematiku jednou pesničkou, keď je tu už tretím rokom…)
  Veľká Británia SuRiE má rezervy! (Poznať to vo výškach najmä v závere skladby)!
  Nemecko Pesnička sa hodí na VIVU, ale nei na ESC
  Španielsko prerábka tu pieseň dosť odlíšila v dobrom inak by to bol skoro plagiát vlaňajšie víťaza
  Portugalsko(ich hudobný štýl Fado sa spája nielen s ich kultúrou, ale dejinami. Je treba si to vypočuť. Kľudne aj viackrát, buď to obdivuješ, alebo Ti je to ľahostajné!

 2. Piotrek1985PL

  I changed my TOP
  1. (1.) Francie
  2. (2.) Itálie
  3. (14.) Španělsko
  4. (22.) Německo
  5. (24.) Portugalsko
  6. (26.) Spojené království

 3. Sandra

  Moje topka – do závorek jsem napsala, jak je řadím celkově:
  1. (11.) Portugalsko
  2. (13.) Itálie
  3. (15.) Spojené království
  4. (21.) Francie
  5. (38.) Německo
  6. (40.) Španělsko
  Obecně si myslím, že letos mají všichni automatičtí finalisté hodně silné písně – i ti, které řadím na nižší pozice, i když mě osobně se více líbí jiné písně.

 4. Dan

  Pokud je song dostatečně kvalitní, nic mu nebrání v tom, aby postoupil ze semi do finále jako všichni ostatní. Velká 5 je trapnej přežitek nesebevědomých národů.

 5. Piotrek1985PL

  1. Francie
  2. Itálie
  3. Španělsko
  4. Německo
  5. UK
  6. Portugalsko

 6. HonzaCZE

  Ještě že ty kvalifikanty poslední roky máme! Snad kromě UK to jsou kvalitní super věci!
  1. Španělsko
  2. Německo
  3. Itálie
  4. Francie
  5. Portugalsko
  6. UK

 7. Miňo

  Za mňa tradične Francúzsko a Taliansko. Posledné roky stále tieto 2 krajiny z automatických finalistov u mňa najlepšie!

 8. George

  Za mě jednoznačně Německo, pak delší dobu nic a následuje Francie a Portugalsko.
  Jinak je to jedna velká bída…

 9. Anonymní

  Přesně jako příspěvek přede mnou, byly ročníky, kdy Big 5 patřila spíše k tomu slabšímu, co ESC nabízela, ale takových osm let už naopak tradičně patří k vrcholům a nejinak je tomu letos. Kvalita hudebních velmocí se pozná a jestli někdo tvrdí opak, že je teď Big 5 každý rok slabá, tak je absolutní hudební negramot, který by měl okamžitě dostat zákaz sem psát s odůvodněním, že to bude pro dobro lidstva. Itálie je naprostý luxus každý rok, Španělsko se letos vytáhlo opravdovými emocemi, které v drtivé většině v „zamilovaných“ duetech hledáte těžko, Francie je velmi zajímavá hudebně i příběhem, u Německa se cení, že se vyhrabalo ze tříletého kómatu, jen UK je opět mimo a ze svého kola zvolila tu nejvygenerovanější splašku, za kterou by se stydělo snad i San Marino.

 10. Anonymní

  Podľa letos je veľká 6 silná, možno tak ako aj vlani ale teraz mám rád každú pieseň ..boli časy keď veľká 5 resp 6 boli slabé tento rok to ani zďaleka slabé nieje, netreba hodnotiť iba „obal“ !

 11. Letos je to od velké pětky zase slabota. Bohužel…

  Itálie je otravná, navíc to rádoby poselství… Španělsko je snad sranda, takový cukrátkovský klišé se snad nemůže nikomu líbit. A UK? Uřvaná ženské s nulovým charisma a snad nejtuctovější písní ever. To je naprosto vražedná kombinace. Loni jsem Británii přál vítězství, letos doufám v poslední místo. Cokoli výš budu chápat jako výsměch…

  Německo není úplně špatné, ale ničím to moc nevybočuje. Portugalsko je celkem fajn, ale taky to není kdovíjaký zázrak a o přední příčky asi bojovat nebude. Snad jen Francii můžu označit za zajímavou, ale rozhodně to pro mě není vítěz nebo tak něco. Takže suma sumárum prach a bída… :(

 12. Dan

  Automatický finalisty by měli zrušit. Zbytečně to snižuje úroveň finále a ubírá divákům pozornost.Takový kvantum songů nemůže nezasaženej během jednoho večera vstřebat a udělat si soudnej názor. To jen nahrává exotům který se odlišují.

 13. Anonymní

  Nehlasoval som iba za dve piesne le netvrdim že su najslabšie — UK – Portugal :D

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>