Lenny OGAE

Lenny bude zastupovat Česko na OGAE Video Contest


Česká republika

Známe reprezentanta České republiky na OGAE Video Contestu 2016. Do výběru se zapojili členové klubu OGAE Czech Republic a vy – čtenáři ESCportalu. Dohromady jsme sestavili playlist osmadvaceti songů, mezi kterými jsme vybírali. Proběhla anketa v uzavřené skupině členů našeho klubu a následně otevřené hlasování zde na webu.

Hlasování skončilo a máme vítěze. Je jím Lenny, která nás bude reprezentovat se svou písní „Hell.o“. Anketu na webu vyhrál Michael Foret a jeho singl „No Wight/No Wrong“, Lenny skončila třetí. Mezi členy OGAE Czech Republic byla Lenny první a Michael se umístil až pátý. Po sečtení umístění v obou anketách byla jako vítězka zvolena Lenny, Michael Foret a Olga Lounová s písní „When The Music’s On“ se umístili na sdíleném druhém místě. Třetí příčku obsadili Debbi feat. Marcell.

V soutěži OGAE Video Contest hraje prim videoklip k písni. Ačkoliv je důležité prezentovat se i kvalitní muzikou, důraz jsme kladli na zajímavost a originalitu soutěžního klipu. O umístění našeho zástupce budou rozhodovat zástupci zahraničních klubů OGAE, stejně jako my budeme rozhodovat o pořadí našich evropských konkurentů. Hlasy členů českého klubu OGAE budou doplněny o výsledky ankety, ve které budete moci rozhodovat i vy v roli našeho dodatečného porotce.

Věříme, že Lenny bude naši zemi reprezentovat v zahraničí se ctí a ostudu nám neudělá. Hlasování bude probíhat od prvního do posledního října.

Nyní se ovšem soustřeďme na OGAE Song Contest 2016, kde probíhá hlasování v anketě zde na webu až do 20. 9. 2016.

Lenny / Hell.o

Josef Štaif

5 komentářů ke článku “Lenny bude zastupovat Česko na OGAE Video Contest

  1. Jana

    Myslim ze kdyz mel M.Foret suverene nejvic hlasu od hlasujicich na webu, tak tam mel byt on!

  2. Pingback: Letošní setkání fanoušků klubu OGAE Czech Republic | ESCPORTAL

  3. Joe Black

    Myslím si, že všichni, kdo nakonec skončili v TOP 3 by byli dobří reprezentanti. Osobně akorát moc nemusím Michaela Foreta, ale proti gustu… :) Olga nebo Debbi by taky byly fajn. Spolu s Lenny to byly moje tři favoritky, takže jsem spokojený. Očekávám dobré umístění, Lenny je totiž mezi zahraničními fanoušky docela oblíbená.

  4. Jáchym

    Skvělý. Já sice hlasoval pro DEBBI a Olgu Lounovou, a tohle jsem neznal. Ale je to pecka. :D

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>