Libor Bouček ČESKÁ REPUBLIKA

Libor Bouček je potvrzen jako letošní český komentátor


Česká republikaZnáme jméno letošního komentátora Eurovize v Česku. Role průvodce třemi soutěžními večery nejsledovanější hudební show světa se opět zhostí Libor Bouček. Informaci potvrdila Česká televize.

Komentátorem Eurovize v Česku bude opět Libor Bouček. Ten svoji televizní kariéru zahájil v populární seznamce Balírna. Poté uváděl hudební hitparádu T-Music, reality show Bar, spolupracoval na třech ze čtyř řad VyVolených a díky federální soutěži Wipeout a několika slovenským reality show se může pochlubit i silnou zahraniční fanouškovskou základnou. Libor provázel gala pořady jako je Česká Miss nebo Český slavík, viděli jsme ho jako sportovního moderátora Ligy mistrů a zábavného pořadu Máme rádi Česko. Věnuje se také rozhlasu a dabingu. Vzhledem k bohatým znalostem cizích jazyků se stal průvodcem slavnostního zahájení halového ME v atletice 2015.

V roce 2015 moderoval přímý přenos show Eurovision Young Dancers, která se konala v Plzni. Stal se tak historicky prvním moderátorem, který provázel eurovizní soutěží na území České republiky.

Libor Bouček si komentování Eurovision Song Contest poprvé vyzkoušel loni ve Stockholmu. Jak se později přiznal médiím, celá akce si jej díky precizní organizaci a mezinárodnímu dosahu naprosto získala. Pozitivní odezvu obdržel od českých diváků a fanoušků, kteří jej hodnotí jako dosavadního nejlepšího komentátora soutěže v Česku.

4 komentářů ke článku “Libor Bouček je potvrzen jako letošní český komentátor

  1. Myscho

    Lucasso: Súhlasím nestraný moderátor úprimne nadšený z laňského postupu ČR Má toho o interprétoch – reprezentantoch načítané udržuje diváka v napätí pri od tajňovaní SF výsledkov i pri záverečnom hlasovaní v GF. Takže najlepšia voľba!

    Djkob: Aleš Háma bol nemastný – neslaný. Uznaj ktokoľvek z nás, čo chodíme na tento web toho vedel o reprezentantoch z Viedne viac ako on prezentoval pred ich vystúpením a to bol priamo v dejisku súťaže a ani sa neobťažoval si to aspoň trochu viac naštudovať nie to ešte pre nás zistiť nejaké pikošky ako trebars R. Bomboš naživo z Baku(2012). Možnoo len máš pri Liborovi už ten pocit ako my na SK z Adely Banášovej, že už na mňa civí aj z otvorenej chladničky, ale to je potom o inom…

  2. Djkob

    Mě nějak Bouček loni nezaujal. Možná i Hámu jsem měl raději. Ale uvidím, nejhorší taky není

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>