Marta Jandová ČESKO

Marta Jandová se nově stane porotkyní Česko Slovensko má talent


Česká republikaČeská reprezentantka z Eurovision Song Contest 2015 Marta Jandová opět usedne do porotcovského křesla. Tentokrát to ale nebude ani v SuperStar, ani v Hlasu ČeskoSlovenska, kde se objevila v předchozích letech, nýbrž v populární show Česko Slovensko má talent, ve které nahradí Lucii Bílou.

Marta Jandová si poprvé vyzkoušela roli porotkyně v německé hudební soutěži PopStars. Posléze se stala oblíbenou hodnotitelkou výkonů nových pěveckých talentů ve federálních show televizí Nova a Markíza SuperStar a Hlas ČeskoSlovenska.

Její novou štací bude oblíbený projekt televizí Prima a JOJ Česko Slovensko má talent, ve kterém už vystoupila v roli hvězdného hosta. Její tehdejší účinkování se díky skvělému výkonu i drobné nehodě stalo na internetu hitem. V této soutěži bude rozhodovat nejen o osudu zpěváků, ale i akrobatů, mágů nebo tanečníků. Celkově půjde už o čtvrtou talentovou show, ve které česká reprezentantka z Eurovize ve Vídni zasedne do porotcovského křesla.

V něm nahradí dlouholetou stálici Lucii Bílou, která nabídku v tomto roce kvůli časové zaneprázdněnosti odmítla. Dalšími členy jury budou Jakub Prachař, Jaro Slávik a Diana Mórová.

Sedmá řada federálního Talentu se na obrazovkách v Česku i na Slovensku objeví už na podzim. Aktuálně se natáčejí castingová kola, která televizní diváci uvidí na svých obrazovkách během září a října. Od listopadu na ně navážou přímé přenosy.

Zatímco na prvních čtyřech řadách soutěže pracovaly televize Prima a JOJ společně, poslední dvě sezóny byly převážně v režii slovenského vysílatele. Prima projekt podpořila pouze finančně a postarala se o castingy v českých městech. Show následně vysílala ze záznamu. Na letošním Talentu už budou obě stanice opět spolupracovat rovným dílem.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>