Martina Bárta ČESKÁ REPUBLIKA

Martina Bárta ještě s Eurovizí neskončila


Česká republikaNaše letošní reprezentantka Martina Bárta to s Eurovizí ještě nezabalila. V červenci se stane jedním z hvězdných hostů akce Eurovision Weekend, která se uskuteční v Berlíně.

Akci Eurovision Weekend pořádá německý klub OGAE už od roku 2012. Během každé sezóny si přizve ke spolupráci další evropský fanklub a pro fanoušky připraví hudební víkend plný hvězdných hostů a skvělé muziky.

Letošní ročník je organizován ve spolupráci s OGAE Malta, a proto není s podivem, že právě interpreti z této země budou tvořit většinu ze seznamu hostů. Návštěvníci se mohou těšit na Glena Vellu (2011), Kurta Calleju (2012) a Claudio Faniello (2017).

K vidění bude také finalista letošního německého kola Axel Feige a ještě jeden speciální host. Tím se stane reprezentantka České republiky z Kyjeva Martina Bárta, které ani hojná účast na předsoutěžních akcích a samotná přítomnost na Eurovision Song Contest nestačila.

Eurovision Weekend se koná od 14. do 16. července v Berlíně, který je Martininým druhým domovem. Naši zpěvačku si fanoušci užijí v neděli 16.7.

Více informací se dozvíte zde.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>