Martina Bárta ČESKÁ REPUBLIKA

Martina Bárta se od svého otce dočkala tvrdé kritiky


Česká republikaS šokující informací se minulý víkend svěřila serveru Oikotimes.com naše letošní reprezentantka Martina Bárta. Ta příslušného reportéra doslova odzbrojila přiznáním o svém otci, který ji za její vystoupení v Kyjevě velmi tvrdě zkritizoval.

Ačkoliv Martina Bárta nepatřila s písní „My Turn“ mezi favority letošního ročníku Eurovize v Kyjevě, svým profesionálním vystoupením a skvělým hlasovým výkonem naší zemi rozhodně ostudu neudělala. S tím ovšem nesouhlasí zpěvaččin otec.

Jak jsme vás již informovali, Martina se v neděli v Berlíně zúčastnila posoutěžního setkání interpretů a fanoušků nazvaného Eurovision Weekend. Při té příležitosti poskytla několik rozhovorů zahraničním médiím, mezi kterými nechyběl ani server Oikotimes.com.

Během tohoto interview zpěvačka přiznala, že si od svého otce vysloužila za své vystoupení v Kyjevě ostrou kritiku. Šokovaný reportér se české reprezentantky následně dvakrát zeptal, jestli skutečně chce tuto informaci zveřejnit.

Rodiče Martiny Bárta jsou rozvedeni, ale s oběma udržuje kontakty. Po návratu do vlasti se česká reprezentantka dočkala telefonátu od svého otce, který ovšem rozhodně nebyl v přátelském tónu. Podle něho bylo vystoupení, slušně řečeno, otřesné, Martina jej špatně odzpívala a na pódiu vypadala jako po požití drog a alkoholu. Šokovaná zpěvačka následně svému otci řekla, aby jí už vícekrát nevolal.

Ne příliš veselé chvíle zažívala ještě před soutěží. Bylo to v momentě, kdy její berlínský big band vypustil s předstihem do světa informaci, že bude Česko na letošní Eurovizi reprezentovat právě ona. Martina následně s kapelou ukončila spolupráci.

Další informace a posoutěžní dojmy se dozvíte v rozhovoru zde.

5 komentářů ke článku “Martina Bárta se od svého otce dočkala tvrdé kritiky

  1. Pingback: Martina Bárta soutěží v německé SuperStar | ESCPORTAL

  2. Pavel

    Martina byla skvělá a je to velmi dobrá zpěvačka – její výkon se mi líbil a i píseň My Turn byla oživením soutěžního večera -

  3. Cipela

    Hlasově skvělá…koukat se na to ale opravdu nedalo. To však není její vina. Za tenhle bordel může jedině ČT a jejich „skvělá“ delegace…

  4. George

    Tak nic příjemného koukám, ale Martiny se musím zastat. Myslím si, že ona byla perfektní a všem nám dokázala, že s velkou snahou a odhodláním můžeme s průměrnou baladou patřit mezi lepší průměr a nestydět se – naopak.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>