Martina Bárta ČESKÁ REPUBLIKA

Martina Bárta zahájila spolupráci s kolegou z Kyjeva


Česká republikaMartina Bárta možná nedovedla Česko do finále Eurovize, nicméně ze své nabyté popularity hodlá vytěžit maximum. Spojila se se svými kolegy z Kyjeva a fanouškům představila to, čemu se říká ideální spolupráce.

Letošní česká reprezentantka Martina Bárta se nikdy netajila svými favority Eurovize z Kyjeva. A s těmi, kteří jí sedli jak lidsky, tak i hudebně, rozhodně nechce zpřetrhat kontakty.

Slovo dalo slovo a zpěvačka zahájila spolupráci s DJem JOWSTem, který v letošním roce zastupoval společně s Aleksandrem Walmannem Norsko. Martina se s pány seznámila už během první promo akce v Rize a s oběma se ráda setkávala při každé další příležitosti. JOWST se postaral o nový remix k její písni „My Turn“, který rozhodně stojí za to.

Už brzy se dozvíme, jak to bude s Českem v příštím roce. Chce to ale ještě vyčkat. Dlouhou chvíli si můžete zkrátit tento pátek, kdy se Martina Bárta stane jednou z účastnic druhé sezóny dobrodružné soutěže Pevnost Boyard.

Její snahu o dobytí legendární francouzské pevnosti budete moci sledovat v 29. září od 20:15 na TV Prima. Pořadem vás provede český komentátor Eurovize Libor Bouček.

3 komentářů ke článku “Martina Bárta zahájila spolupráci s kolegou z Kyjeva

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>