Julija Samojlova UKONČENO

Měla by být Julija Samojlova vpuštěna na Eurovizi v Kyjevě?


AnketaLetošní Eurovize se v posledních dnech točí především kolem ruské reprezentantky Julie Samojlové a jejího zákazu vstupu na území Ukrajiny. EBU a Rusko žádá povolení účasti, Ukrajina si trvá na svém. Jak to vidíte vy?

Ruská reprezentantka Julija Samojlova se nesmí zúčastnit letošního ročníku Eurovize v Kyjevě, neboť před dvěma lety vystoupila bez povolení na anektovaném Krymu, čímž porušila zákony Ukrajiny. Bezpečnostní služba země zpěvačce zakázala vstup na ukrajinské území po dobu tří let.

EBU a většina vysílatelů unie s tímto postupem nesouhlasí, neboť soutěž by měla fungovat na mezinárodních pravidlech bez jakýchkoliv politických zásahů. Ukrajina ale trvá na dodržování svých zákonů.

Jak to vidíte vy? Měla by být Julii Samojlové povolena účast na letošním ročníku Eurovision Song Contest v Kyjevě?


4 komentářů ke článku “Měla by být Julija Samojlova vpuštěna na Eurovizi v Kyjevě?

 1. Jan

  S děláte srandu ?! Je to politický pořad nebo zábavný ! Je to všechno k smíchu a celá moje rodina se mnou vám na to …. .

 2. Dominik

  Porušila zákon a přes to nejede vlak. Záměrně nasazená zpěvačka, rozhodně NE!

 3. maxx

  Samozrejme, Ukacka porad nechapou, ze Esc neni jejich soukroma party. Nemluve o tom, ze si ji na cernou listinu dopsali az dodatecne. Trapas.

 4. Perunka

  EBU s tým nesúhlasí? Tak prečo neodobrala Ukrajine hostiteľstvo hneď po „víťazstve“ Jamaly? Veď Ukrajina okamžite začala vykrikovať o čiernych zoznamoch!!!
  Najskôr potichu čumeli ako Jamala zneužíva ESC na protiruské ťaženie, potom čučali, keď sa Ukrajina začala vyhrážať Rusku a teraz, keď je už neskoro a väčšine krajín sa to nepáči, tak odrazu sa alibisticky idú kryť, aj keď ešte prednedávnom vyhlasovali, že musia rešpektovať ukrajinské zákony.
  Aj tak sa zodpovednosti nezbavia.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>