Mikolas Josef ČESKO

Mikolas Josef chystá na zítra koncert pro fanoušky


Česká republikaFamózní výsledek na nejsledovanější hudební show světa zajistil pro českou hudbu zpěvák Mikolas Josef. Ten se v těžké konkurenci šestadvaceti nejlepších zemí umístil na šestém místě. Fanoušci děkují a poděkovat mu mohou osobně. Na zítra pro ně zpěvák chystá speciální koncert.

„I přes tu velkou únavu cítím obrovskou radost, chtěl bych poděkovat všem, kteří mě na cestě za úspěchem v Eurovizi podporovali. Je vidět, že když si jdete za splněním svého snu, můžete dosáhnout velkých věcí,“ řekl pro Super.cz Mikolas Josef.

Je tradicí, že se úspěšní interpreti z Eurovize vítají při příletu stejně jako sportovní reprezentanti. Mikolasovi můžete svou podporu vyjádřit v pondělí, na kdy chystá speciální koncert.

Ten se uskuteční zítra, tj. 14. května, v 19:00 na Václavském náměstí v Praze u Sochy svatého Václava. Přijďte vyjádřit podporu interpretovi, který stojí za doposud největším úspěchem české hudby!

5 komentářů ke článku “Mikolas Josef chystá na zítra koncert pro fanoušky

  1. Melloo

    Tak to si nenechám ujít.Na “Václavák“ to mám 5 min. od domu, takže tam určitě budu, abych Mikolase viděl v akci po úspěchu na Eurovision Song Contest 2018.

  2. Pingback: Mikolas Josef oslavoval svůj úspěch v EuroClubu | ESCPORTAL

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>