MIkolas Josef ČESKO

Mikolas Josef je doslova na roztrhání


Česká republikaZájem o Mikolase Josefa neutichá ani pomalu měsíc po Eurovizi. Úspěch v Lisabonu a mezinárodní kontrakt s nahrávací společností přesvědčily i ty největší kritiky, že se letošní český reprezentant stává jednou z nejslavnějších tváří naší hudby v zahraničí. Zájem o něho je proto obrovský.

Než se Mikolas Josef naplno pustí do nahrávání nové tvorby v Los Angeles, jen tak si neodpočine. Zájem o něho mají česká i evropská média. Zpěvák je hostem hudebních akcí, televizních pořadů a také prestižních událostí.

Vidět jsme jej už mohli například v oblíbeném pořadu TV Prima Show Jana Krause, kde se zpěvák objevil jako host krátce po svém příletu z Lisabonu. Podívejte se na video!

V neděli 10. června jej čeká pro změnu účinkování na TV Nova a TV Markíza během finále letošního ročníku pěvecké soutěže SuperStar 2018. Mikolas vystoupí v přímém přenosu jako speciální host.

Zájem o našeho zpěváka je nadále i v zahraničí. Podle serveru Oikotimes.com zazpívá český reprezentant 27. června v Aténách během vyhlašování řeckých hudebních cen MAD Video Music Awards. Hostem přímého přenosu bude i kyperská soutěžící Eleni Foureira.

Viděli jste Mikolase Josefa účinkovat v dalších pořadech a nebo víte, kam se v nejbližší době chystá? Podělte se s fanoušky v naší diskuzi!

10 komentářů ke článku “Mikolas Josef je doslova na roztrhání

 1. Fofi

  Určitě záleží i na charisma a energii, která z toho zpěváka/zpěvačky jde. Mikolas měl všechno, skvělý song, skvělou show, příběh s batohem, který pohltil fanoušky Eurovize a hlavně má velké charisma. Stačilo, aby přišel na podium a holkám už padaly kalhotky. Prostě letos to mělo všechno co to má mít. Nezávidím tomu, kdo tam pojede příští rok.

 2. Jan

  Je to balicku super píseň, super vokály a zajímavá osobnost… Vzpomeňte na Kerndlovku. Píseň byla hodnocena dobře ale… Na všem prostě záleží..

 3. Majo

  Tak s tým súhlasím aj ja.. ono koniec koncov je to všetko o piesni a interpreti majú dostatok času cvičiť všetko, čo k tomu patrí…

 4. Fofi

  To je v pořádku. Já v nikom z nich nevidím ESC materiál, ale samozřejmě záleží na tom nejdůležitějším a to je s jakým songem by případně přišla.

 5. Majo

  Aj ja si myslím, že jedine Mašková môže ísť do ESC. Jej verzia Uptown Funk mi pripumenula Fleur East z X Factoru, ktoá sa rohodne nestratila vo svete. Navyše za týždeň sa naučiť choreografiu a text tiež nie je hocičo. A tá vedomosť kombinácie spevu a tanca je vždy na ESC plus. Takže nesúhlasím s Fofi…

 6. Fofi

  V aktuální superstar bych rozhodně nehledal. Osobně tam nevidím vůbec žádný ESC materiál. Letošní ročník ESC mě natolik ovlivnil, že u každého vystoupení v Superstar si snažím představit jak to je na ESC a nic. Pro úspěch na ESC je potřeba víc než jen umět dobře zpívat.

 7. Jan

  Kdyz je řec o SuperStar. Jsem za to aby jela Tereza Mašková na ESC. Taková mladá naše růžová Gagarina :D

 8. Papalasz

  kluk je šikovnej, přeju mu ten úspěch, hlavně pro to, že maká takhle už od 14 let a vše si produkuje. I přesto všechno mi je nějak nesympatický a ani nevím proč.

 9. Brandone

  ESC nikomu slávu automaticky nepřinese, ale pomůže kariéru nastartovat. Je na Mikolasovi, jak toho využije.

 10. Anonymní

  Tyjo, kam by ještě tady v Česku šel :D to už ani není kam. Myslím si, že finále Superstar je super reklama. Sice sledovanost je slabá, ale i tak ho uvidí mnohem více lidí než během Eurovize. Ovšem neznám nikoho kdo by ještě o něm po finále ESC neslyšel :D

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>