Mikolas Josef ČESKO

Mikolas Josef je nejsledovanějším Čechem na Instagramu


Česká republikaEurovize z vás hvězdu zadarmo neudělá. Pokud se ovšem prezentujete v její blízkosti kvalitní hudbou a vlastními nápady, máte dveře k miliónům nových fanoušků otevřené dokořán. Své o tom ví Mikolas Josef, který se díky svému talentu a letošní účasti na soutěži stal nejsledovanějším Čechem na Instagramu.

Statistiky Instagramu zveřejnil server Expres.cz. Až do Eurovize byl nejsledovanějším Čechem na této sociální síti moderátor Leoš Mareš. Toho sleduje přes 600 000 lidí, dosah jeho příspěvků činí 580 000 a pochlubit se může zobrazením svých příspěvků v hodnotě 18 000 000. Jeho kralování ale skončilo.

Mikolase Josefa sledovalo během jeho účasti na Eurovizi 186 000 000 lidí, což je číslo, které v televizi překonáte pouze vystoupením na Olympiádě nebo Mistrovství světa ve fotbale. Podobnou šanci neodmítne žádný rozumně uvažující interpret a Mikolas z ní dokázal vytěžit maximum. Aktuálně je nejsledovanějším Čechem na Instagramu právě on.

Několikatisícová základna fanoušků se na Mikolasově sociální síti po skončení Eurovize rozrostla na 426 000 fanoušků. A nyní přijdou rekordy. Dosah jeho příspěvků je za poslední týden 1 200 000, tedy více než jednou tolik co dosavadní král českého Instagramu Leoš Mareš. Fascinující je i zobrazení jeho příspěvků, které překonalo hranici 22 000 000.

Za další obrovský úspěch je potřeba v současné době jednomu z nejznámějších Čechů ve světě opět pogratulovat.

2 komentářů ke článku “Mikolas Josef je nejsledovanějším Čechem na Instagramu

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>