Mikolas Josef ČESKO

Mikolas Josef oslavoval svůj úspěch v EuroClubu


Česká republikaMikolas Josef velmi dobře rozumí tomu, že Eurovize je především o fanoušcích. V úterý jako jediný postupující semifinalista oslavoval v EuroClubu a stejně tak se s nimi přišel podělit o své dojmy i po sobotním večeru.

Sice unavený, ale naprosto spokojený s výsledky dorazil Mikolas Josef do EuroClubu na závěrečnou oslavu. Společně s ním přišli už jen dva letošní finalisté. Šlo o Elinu Nechayevu z Estonska a Rasmussena z Dánska.

Nechyběli ale ani jeho přátelé z prvního semifinále, kteří včerejší večer sledovali už jen jako diváci. Fanoušci se tak dočkali přítomnosti islandského zástupce Ariho Ólafssona a švýcarského dua Zibbz.

Po příletu do Prahy uspořádá Mikolas koncert pro fanoušky na Václavském náměstí (psali jsme zde) a poté bude několik dnů odpočívat. Dlouho ale zahálet nebude, jelikož jej čeká cesta do Los Angeles, kde se bude psát další kapitola v jeho hvězdné kariéře.

3 komentářů ke článku “Mikolas Josef oslavoval svůj úspěch v EuroClubu

  1. Katka

    Držím pěsti ať se mu v budoucnu jen daří. Zaslouží si to jako nikdo jiný.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>