Mikolas Josef ČESKO

Mikolas Josef podepsal smlouvu s mezinárodním labelem


Česká republikaAčkoliv Eurovize většinou proslaví interprety až po svém skončení, mimořádné talenty umí vyšvihnout na vrchol ještě před ním. Mikolas Josef se dostal do hledáčku zahraničních médií a producentů ihned po vítězství v národním kole a aktuálně začíná sklízet první úspěchy.

Český reprezentant Mikolas Josef se na svých sociálních sítích pochlubil fotografiemi z Mnichova, kde v sídle společnosti Sony Music podepsal exkluzivní mezinárodní kontrakt.

Zpěvák přestává být nezávislým muzikantem a jeho aktuálním domovským labelem se stává společnost RCA Records, která je jednou z vlajkových lodí hudebního vydavatelství Sony Music.

Mikolas se ocitá ve společnosti velkých hudebních hvězd a od nové mezinárodní spolupráce si slibuje podmínky, které mu pomohou se zdokonalením jeho tvorby.

Český reprezentant se pomalu ale jistě začíná šplhat na zahraniční scénu, která zatím umělcům z našich končin příliš nepřála. Vypadá to, že se toto prokletí možná konečně zlomí.

5 komentářů ke článku “Mikolas Josef podepsal smlouvu s mezinárodním labelem

 1. Anonymní

  Alena: My ho známe, měl soutěžit v našem národním kole s pisnickou Reasons to love you, ale bohuzel jeho nahrávací společnost měla jiné plány s písničkou… Příští rok snad :)

 2. Alena

  Se Sonymusic nahrál CD písničkář Jakub Ondra, děsně talentovaný kluk u nás nepříliš známý. Toulal se s kytarou po evrop. městech, až si ho všimli v Hamburku a pozvali do rádia a uzavřeli smlouvu. Má výbornou písničku On the menu .
  Mikolasovi samozřejmě blahopřeji!

 3. Grobian

  Moc mu to přeju, dělá nám čest. A taky si nevzpomínám, že by se někdo odsud – samozřemě se speciální výjimkou Karla Gotta a jeho pověstné doživotní smlouvy s Polydorem – stal takovouhle „akvizicí“ významného mezinárodního brandu.

 4. Anonymní

  Myslím si, že po Eurovizi se bude Lie To Me hrát opravdu všude! Kdo ví, třeba z něj bude česká Zara Larsson :) <3 Mezinárodní kontrakt je super zpráva :D Btw nevíte, kdo v česku má takhle mezinárodní smlouvu s nahrávací spolecnosti? Lenny?

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>