Mikolas Josef ČESKO

Mikolas Josef se i v květnu udržel v TOP 3 nejsledovanějších videí Eurovize


Česká republikaMikolas Josef nadále drží rekord pro Českou republiku. Stejně jako v březnu a dubnu nás dokázal i v květnu se svým singlem „Lie To Me“ udržet mezi trojicí nejsledovanějších videí oficiálního kanálu Eurovision.tv! Tentokrát už ovšem nejde o jeho videoklip, ale o záznam finálového vystoupení.

Videoklip k písni „Lie To Me“, se kterou reprezentoval Mikolas Josef v květnu Česko v Lisabonu, se stal třetím nejsledovanějším videem na oficiálním YouTube kanálu Eurovision.tv pro měsíc březen i duben.

Květnový žebříček už netvoří klipy, ale záznamy semifinálových a finálových vystoupení v Portugalsku. A ani tato změna nás nestála umístění mezi trojicí nejlepších. Prezentace České republiky ve finále letošní Eurovize už nasbírala přes 6 700 000 zhlédnutí. Semifinálová show Mikolase Josefa má poté přes 5 100 000 zhlédnutí. Žádná jiná píseň českého reprezentanta se nikdy do oficiálního TOP 10 žebříčku neprobojovala.

V květnu se mezi deseti nejsledovanějšími, avšak mimo top trojku umístili Rasmussen, Julija Samojlova, Benjamin Ingrosso, Cesár Sampson, Mélovin a dvojice Alfred a Amaia.

Opět jsme ale nalezli dva pokořitele, kteří Mikolasovi zabránili v cestě na úplný vrchol. Na druhém místě je kyperská reprezentantka Eleni Foureira. Suverénně první je potá izraelská reprezentantka Netta, jejíž singl „Toy“ se pomalu stává fenoménem po celém světě.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>