Mikolas Josef ČESKO

Mikolas Josef si věřil na ještě lepší umístění


Česká republikaČesko zažilo historický rekord na pódiu největší hudební show světa. Zpěvák a ideální kandidát na post reprezentanta u českých fanoušků Mikolas Josef dostal naši republiku mezi desítku nejlepších zemí Eurovize. Skončil šestý, avšak věřil si na ještě lepší umístění.

Už v roce 2016 Mikolas Josef v našem rozhovoru prozradil, že kdyby odcestoval na Eurovizi, jel by si pro výhru. Svá slova potvrdil i v dnešním rozhovoru pro Novinky.cz.

„Přiznám se, že jsem pomýšlel i na výhru. Přijde mi to přirozené, mám to v povaze. Objektivně jsem si říkal, že by bylo hezké skončit do třetího místa. První šestka je ale také úspěch. Mám radost třeba z toho, že jsem skončil výš než švédský zástupce Benjamin Ingrosso. Naše písničky byly stylově dost podobné. S Benjaminem jsem se ale v Lisabonu hodně spřátelil a věřím, že spolu v budoucnu něco uděláme,“ řekl Mikolas.

Mikolas je s výsledkem i tak spokojený, a to zvláště po zranění, které mu znemožnilo Evropě ukázat plánovanou choreografii.

„Věděl jsem, že mě porotci jednotlivých zemí neohodnotí tak dobře, jako to pak udělali diváci. Má písnička nedává moc prostoru exhibovat pěvecky, na což porotci hodně slyší. Spokojený ale ve výsledku jsem, šesté místo je skvělé,“ pokračuje.

Zpěvák si postěžoval, že jeho singl „Lie To Me“, který si celá Evropa zamilovala, začala hrát česká rádia až poté, co se dostal do německého éteru. Věří, že i u nás budou dostávat čím dál větší prostor interpreti, kteří se nevěnují pouze kytarovému popu.

Do budoucna plánuje natočení nových singlů a později i vydání debutové desky. Plánuje se také turné a další aktivity. V blízké době jej díky mezinárodnímu kontraktu čeká cesta do Los Angeles, kde se dokonce sejde s letošním švédským reprezentantem Benjaminem Ingrossem. S ním by rád natočil společnou píseň.

Celý rozhovor si můžete přečíst zde.

4 komentářů ke článku “Mikolas Josef si věřil na ještě lepší umístění

  1. Katka

    Taky nechápu porotce. Asi s tou xenofobií proti umělcům z víchodní Evropy fakt něco bude, jak říkal Miki. Určitě se těším na duet, ale zajímavější by byl duet s Netou

  2. Fofi

    V TOP3 by určitě byl, kdyby porotci nebyli dementní. Omlouvám se, že jsem tak ostrý.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>