Mikolas Josef ČESKO

Mikolas Josef zazpíval v Praze svým fanouškům


Česká republikaČeský reprezentant dnes večer uspořádal krátký koncert na Václavském náměstí v Praze. Svým vystoupením chtěl poděkovat všem fanouškům za neutuchající podporu. Moderátorem akce byl Libor Bouček.

Mikolas Josef zahájil svůj koncert u Sochy svatého Václava na pražském Václavském náměstí v české vlajce. Během vystoupení zazpíval za doprovodu kytary své nejslavnější hity „Free“, „Believe (Hey Hey)“ a pochopitelně letošní eurosong z Lisabonu „Lie To Me“.

Mikolas Josef

Moderátor Libor Bouček poznamenal, že je koncert na náměstí pro interpreta symbolický, neboť právě na ulici kdysi se svou kariérou začínal. Dostal se až na evropské pódium mezinárodně sledované Eurovize a už nyní je inspirací pro mnohé další umělce.

Mikolas Josef

Mikolas dokázal svou přítomností zaplnit Václavské náměstí, což pouze dokazuje jeho masivně rostoucí popularitu. Po několika dnech odpočinku se zpěvák chystá vyrazit do Los Angeles, kde bude pracovat na další tvorbě.

Mikolas Josef

Byli jste na koncertu Mikolase Josefa v Praze? Podělte se svými zážitky v diskuzi!


Zdroj fotografií: iDnes

5 komentářů ke článku “Mikolas Josef zazpíval v Praze svým fanouškům

  1. luks

    Byl super jako vždy :) Vzhledem k tomu, že to byla akce uspořádána během jednoho dne a informace -kdy, kde atd.. byla vlastně jen na netu, tak těch lidí tam bylo fakt hodně :)

  2. Melloo

    Bylo to skvělý vystoupení, ale moc krátký ! Teď už sedíme s přáteli v ESCobaras clubu a zapíjíme 6.místo Mikolase a jeho úspěšnou reprezentaci Česka na ESC 2018.

  3. Anonymní

    Proč tam ty lidi stojej a netancujou nebo aspoň netleskaj? Českou chladnost a vztah k hudbě nikdy nepochopím.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>