Kongresové centrum Praha EUROVIZE MLADÝCH TANEČNÍKŮ

Mladé tanečníky přivítá Kongresové centrum Praha


Eurovision Young DancersZnáme další detaily patnáctého ročníku soutěže Eurovision Young Dancers, která se tentokrát odehraje v Praze. Domovem finálového večera se stane Společenský sál Kongresového centra Praha. EBU zároveň s touto informací definitivně potvrdila datum konání 16. prosince 2017.

Podruhé v historii bude Česká republika pořádat některou z akcí Eurovision a podruhé půjde o soutěž mladých tanečníků Eurovision Young Dancers. Po Plzni, která byla domovem show před dvěma lety, se tentokrát pořadatelství stěhuje do Prahy.

Domovem se stane Kongresové centrum Praha, které bylo jako Palác kultury vybudováno ve stylu neofunkcionalismu ve druhé polovině sedmdesátých let minulého století. Budova prošla v letech 1998-2000 rozsáhlou rekonstrukcí a slouží jako oblíbené místo pro zasedání, kulturní a společenské události. Jedná se o největší kongresové centrum v Česku s dvaceti sály a padesátkou menších salónů.

Soutěž mladých tanečníků se uskuteční v sobotu 16. prosince 2017 ve Společenském sále s kapacitou 1.034 míst. Moderátorem finálového večera bude opět Libor Bouček. O choreografii se postará umělecký šéf Baletu Národního divadla v Praze Petr Zuska.

Aktuálně je do soutěže přihlášeno osm zemí. Uzávěrka přihlášek je 15. července.

16 komentářů ke článku “Mladé tanečníky přivítá Kongresové centrum Praha

 1. Pingback: Českým tanečním reprezentantem bude Michal Vach | ESCPORTAL

 2. Nikdo z vás očividně neviděl minulý ročník, který Libor odmoderoval u nás v Plzni na výbornou. Není důvod ho měnit. Libor u nás patří mezi špičku v oboru, co se akcí podobného formátu týče.

 3. Anonymní

  Emma Smetana uz nepracuje pro žádnou TV. Teď je z ni zpevacka, ovšem o jejich kvalitách by se dalo diskutovat :D

 4. Anonymní

  Emma Smetana pracuje výhradně pro Tv Nova, ne? Sice jí moc neznám, ale tu bych taky nechtěl…. ale možná se v ní pletu

 5. Anonymní

  Tak několik milionů určitě. Tak jak jsem říkal, Pazderková, Yemi a třeba Daniela Písařovicová, to je žena, která by show povznesla na “High Street Fashion“ – dobré vystupování, správná mluva…

 6. Anonymní

  Tak tu „spoustu“ jinýcg přibliž :DD moc jich nebude.. A jako, nevim jak moc jsou tanečníci sledování ale zas tak závratné číslo to jistě nebude.

 7. Anonymní

  Pazderková byla první osoba, co mě napadla, je spousta jiných lidí, co by mohli moderovat. Tvář jsem moc nesledoval, ale ty její reakce byly někdy na hlavu… Bouček má takový suchý, nebo prostě divný humor, to, že mluví blbosti v ESC jsem si už zvykl, ale tady ho uvidí miliony lidí – ne, já bych chtěl někoho jiného, lepšího.

 8. Lucasso

  Bouček je dobrej a vtipnej, jen se mu musí překontrolovat jeho materiály aby neříkal chyby. A proč by zrovna Pazderková měla moderovat, to nevím.

 9. Anonymní

  Rozhodně není tak trapný jako Pazderková. Stačilo se na ni divat v Tváři. Trapka

 10. Anonymní

  Co máte proti Pazderkové? Vám se snad líbí ten Boučkův neskutečně vtipný humor? Trapný až až…

 11. Anonymní

  Bouček a dobrý? Dobrá angličtina? Na TV se moc nedívám, ale první, kdo mě napadne je Pazderková – vtipná, mladá, perfektní angličtina. Pak třeba Yemi, člověk z oboru. Když se Bouček plete v Eurovision Song Contest, nechci ani vědět, jak se plete tady….

 12. Anonymní

  Najdi mi jiného, lepšího moderátora v ČR, který umí dobře anglicky.. :D

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>