Martina Bárta ČESKÁ REPUBLIKA

Náš dárek pro Martinu


Česká republikaTaké letos jsme se jménem všech českých fanoušků, fanklubu OGAE Czech Republic a webu ESCportal rozhodli udělat radost našemu reprezentantovi. Martině Bárta byl dnes předán speciální dárek jako dík za úsilí, které Eurovizi věnuje.

Od našeho návratu na Eurovizi v roce 2015 se čeští fanoušci snaží udělat našim reprezentantům radost v podobě osobního dárku. Václav Noid Bárta a Marta Jandová obdrželi ve Vídni vlastní karikatury od Petra Chytila – autora populárních postaviček známých například z pořadu Pod pokličkou.

Gabriele Gunčíkové jsme loni do Stockholmu dovezli originální kresbu záběru z natáčení videoklipu. Ta byla provedena bílou pastelkou na černý papír a překryta pauzovacím papírem se vzkazem. O tento dárek se postarala studentka Fakulty umění a designu Ladislava Sutnara při Západočeské univerzitě v Plzni Anežka Bělohoubková.

Letos jsme vsadili na jinou variantu. Pro Martinu Bárta jsme vymysleli malý přívěšek ve tvaru lesního rohu. Martina si s sebou skutečný lesní roh nepřivezla, tak jsme jí my dovezli alespoň jeden malý. Martině dárek udělal radost a vy se na video z předání můžete podívat pod článkem.

Josef Štaif

Jeden komentář ke článku “Náš dárek pro Martinu

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>