Narozeniny NAROZENINY

Naše jedenácté narozeniny


ESCportalA už je to opět tady. Den, který odstartoval éru nejdéle trvajícího, nejnavštěvovanějšího a vlastně jediného neustále běžícího webu o Eurovizi u nás. Slavíme jedenácté narozeniny a při této příležitosti by bylo opět vhodné pronést několik slov.

Deset let jsme při příležitosti tohoto dne hodnotili jak uplynulé, tak i nadcházející události. Bilancování si už ovšem necháme pouze pro naše vánoční články. Druhou dekádu našich narozenin chceme pojmout jinak. Chceme děkovat!

V první řadě děkujeme vám, čtenářům! Bez vás by pochopitelně všechna naše práce neměla smysl! Děkujeme za to, že nás stále hojně navštěvujete a čtete, že se přes členství v oficiálním klubu OGAE aktivně zapojujete do dění kolem Eurovize, a že soutěž podporujete kde se dá!

Musíme pochopitelně poděkovat i České televizi! Bez ní bychom si nikdy nemohli užít Eurovizi naplno! Děkujeme za to, že se na Kavčích horách nevzdáváte, že soutěž berete s respektem, a že usilovně pracujete na propagaci české hudby v zahraničí!

Děkujeme také našemu reprezentantovi! Bez Mikolase Josefa by naše letošní nadšení rozhodně nebylo takové! Děkujeme za to, že makáš na sto procent, že se snažíš o co nejlepší prezentaci naší země v Evropě, a že nezapomínáš na své fanoušky!

Díky patří také všem, kteří na našem webu spolupracují!

Užívejte jara, těšte se na Lisabon a pokud chcete, tak si dnes připijte na ESCportal! :)

admin

8 komentářů ke článku “Naše jedenácté narozeniny

  1. Kubelec

    všechno nejlepší přeju všem, kteří se escportalem zabývají a vedou ho! A děkuji za váš volný čas, který si vyhrazujete vkládáním informací o eurovizi – informací pro nás. Zároveň přejme také Mikolasovi (a celé delegaci), aby zbořil Altice arénu v základech (a buďme na druhou stranu i střízliví v očekáváních) a co nejlepší umístění!

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>