Netta IZRAEL

Netta oslavila vítězství koncertem v Tel Avivu


IzraelByla to další divoká noc pro Tel Aviv. V noci ze soboty na neděli slavili obyvatelé města vítězství zpěvačky Netty na Eurovizi v Lisabonu a už v pondělí si oslavy užívali společně s ní během speciálního koncertu. Na ten dorazilo přes dvacet tisíc lidí.

Oslavný koncert nové vítězky Eurovize Netty domluvila izraelská delegace už v Lisabonu. Uskutečnil se včera večer na Rabínském náměstí v Tel Avivu a dorazilo na něj více než dvacet tisíc fanoušků. Policie uzavřela dopravu kolem místa konání v 18:30 místního času. Samotné vystoupení začalo o hodinu později.

Netta zazpívala svůj vítězný eurosong „Toy“ hned dvakrát. Jednou sama, podruhé za doprovodu svého celého týmu, který ji doprovázel do Portugalska. Dav fanoušků během vystoupení skandoval tak hlasitě, že mnohdy nebylo zpěvačku dokonce slyšet. Nechyběly ani další písně v originálních úpravách, které jsou pro Nettu tak typické.

Diváci se dočkali i vystoupení dalších izraelských reprezentantů. K vidění byli například členové skupin, které soutěž pro Izrael vyhrály v sedmdesátých letech – Izhar Cohen a Gali Atari. Na pódiu se objevil také starosta Tel Avivu Ren Chuldaj, který zpěvačce předal plátno s nápisem ‚Tel Aviv miluje Nettu!‘

Koncert skončil ve 21:00 hodin. Netta na závěr všem příchozím poděkovala za podporu a zmínila, že každý z nás je tvůrcem svého úspěchu.


Zdroj fotografií: Vesti, Times of Israel

Článek bude průběžně aktualizován.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>