Netta IZRAEL

Netta se setkala s izraelským premiérem


IzraelAni letos se vítěz Eurovize neobešel bez podpory čelních představitelů své země. Ihned po sobotním finále se Netta dočkala gratulací od izraelského prezidenta, premiéra, ministryně kultury i dalších politiků. Během svého oslavného koncertu obdržela ocenění od starosty Tel Avivu a ve středu přišlo na řadu setkání s premiérem Benjaminem Netanjahuem. Ten si, možná i díky podobnému jménu, zpěvaččino vystoupení mimořádně oblíbil.

Jak jsme vás informovali už v neděli, izraelský premiér Benjamin Netanjahu pogratuloval zpěvačce Nettě ihned po jejím vítězství (více informací zde). V neděli dopoledne překvapil při cestě na jednání přítomné fotografy svými tanečními kreacemi. Neodpustil si totiž dnes už po celém světě známý chicken dance z eurovizního vystoupení. Svou schůzi navíc nezahájil pozdravem ‚boker tov‘ (čes. dobré ráno), nýbrž zvoláním ‚boker toy’!

S Nettou se osobně setkal ve středu ve své rezidenci. Schůzce byla přítomna i premiérova žena Sara a zpěvaččiny rodiče. Netanjahu ocenil talent nové vítězky Eurovize a poděkoval jí za slávu, kterou Izraeli svým triumfem v Lisabonu přinesla. Ani v oficiální rezidenci premiéra nemohl chybět chicken dance, který aktuálně tančí už snad každý.

Zdroj: Times of Israel, FOX, Independent

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>