OGAE Slovensko OGAE

Proč se stát členem českého klubu OGAE?


Česká republikaStále nevíte, zda se zapojit do projektu OGAE Česká republika? Máme pro vás několik tipů, které by mohly vaše rozhodování zkrátit. Kdo by přeci nechtěl být členem OGAE klubu účastnící se země, že?

OGAE spojuje fanoušky soutěže ve většině účastnících se zemí, nejnovějším vzniklým klubem je klub našich sousedů – Slovenska. To už má na kontě i několik oficiálních sešlostí (viz úvodní fotografie) a v plánu jsou i společné akce se starším OGAE Polsko. Chtěli byste se i vy zúčastnit akce v rámci vznikajícího OGAE? Pak neváhejte a připojte se k několika desítkám fanoušků, kteří jsou již hrdými členy. To, že máme v Česku fanoušky, kteří se nebojí jet i přes celou republiku, již dokázal jak jarní koncert Loreen v pražském klubu Roxy, tak i zářijová návštěva Kristy Siegfrids v plzeňském klubu Pantheon.

Velkým lákadlem je i fakt, že jakožto účastnící se země získává náš web mnohem více akreditací do Vídně, které vám umožňují vstup na místa, kam se běžný fanoušek nepodívá (například veškeré tiskové konference). Už teď můžeme slíbit, že právě vy tuto akreditaci budete moci vyhrát.

Jak je na našem webu zvykem každý rok, všechny OGAE kluby si na jaře představujeme v podobě jejich žebříčku TOP 10. Jelikož se bude náš klub prezentovat a bojovat tak o oficiální uznání ostatních členů až v květnu ve Vídni, nebudou naše hlasy pro rok 2015 oficiálně prezentovány. I přesto však si „nanečisto“ hlasování vyzkoušíme a každý člen OGAE Česká republika tak bude mít svůj nemalý podíl na výsledném žebříčku. Na konkrétnější informace o této akci je ale ještě brzy.

Mnohem důležitější teď je, abyste si stáhli přihlášku a dle instrukcí v tomto článku se připojili do vznikající rodiny OGAE Česká republika!

Honza

Jeden komentář ke článku “Proč se stát členem českého klubu OGAE?

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>