Eurovision Song CZ ČESKO

Průběžné výsledky anket českého národního kola


Česká republikaIhned po zveřejnění jmen a písní českého národního kola Eurovision Song CZ jsme spustili několik anket, které mají za úkol zjistit popularitu jednotlivých interpretů mezi fanoušky soutěže. Jak to po prvním týdnu hlasování vypadá?

Nejoblíbenější písně

V první klasické anketě se vás ptáme na to, kterým interpretům českého národního výběru nejvíce fandíte. Hlasy zde odevzdáváte kandidátům a písním, které jste si oblíbili. Jak zatím vypadá průběžné pořadí?

Nejoblíbenější písně
Umístění Interpret Píseň Poměr hlasů
1. Mikolas Josef Lie To Me 46 %
2. Eva Burešová Fly 28 %
3. Debbi High On Love 18 %
4. Pavel Callta Never Forget 5 %
5. Eddie Stoilow We Rule This World 1 %
6. Doctor Victor StandUP 1 %

Mikolase Josefa by v Lisabonu ráda viděla téměř polovina hlasujících. Více než čtvrtina fanoušků by byla ráda za reprezentaci Evy Burešové a pětina fandí Debbi. Ostatní interpreti se dělí o zbylých 7 procent hlasů. Výsledky můžete do 21. ledna ovlivnit zde.

Nejlepší písně

Necháváme vás také hodnotit jednotlivé písně pomocí bodových přídělů. Udělit lze od 0 do 10 bodů dle vaší škály oblíbenosti, přičemž výsledky průměrujeme stejně jako u našich žebříčků v ESC Chart. Jak si zatím jednotlivé skladby vedou?

Nejlepší písně
Umístění Interpret Píseň Hodnocení
1. Mikolas Josef Lie To Me 82 %
2. Eva Burešová Fly 81 %
3. Debbi High On Love 76 %
4. Pavel Callta Never Forget 55 %
5. Eddie Stoilow We Rule This World 48 %
6. Doctor Victor StandUP 36 %

Ani v tomto případě se pořadí nemění, avšak rozdíly na prvních třech místech jsou oproti první anketě minimální. Popularita písně Mikolase Josefa je 82 %, zatímco skladba Evy Burešové má pouze o jedno procento méně. Singl Debbi má taktéž vysoké hodnocení a sice 76 %. Zbylí interpreti se drží kolem hodnot 50 % a méně. Ovlivnit hodnocení jednotlivých počinů národního kola můžete ve článcích jednotlivých interpretů zde.

Celkové pořadí

Celkové průběžné výsledky
Umístění Interpret Píseň Umístění v anketě č.1 Umístění v anketě č.2
1. Mikolas Josef Lie To Me 1. 1.
2. Eva Burešová Fly 2. 2.
3. Debbi High On Love 3. 3.
4. Pavel Callta Never Forget 4. 4.
5. Eddie Stoilow We Rule This World 5. 5.
6. Doctor Victor StandUP 6. 6.

Jelikož je pořadí u obou našich anket stejné, není výpočet celkového žebříčku nijak složitý. Čeští fanoušci nejvíce fandí Mikolasi Josefovi s písní „Lie To Me“, následovaném Evou Burešovou s baladou „Fly“ a zpěvačkou Debbi, která bojuje o přízeň se singlem „High On Love“.

12 komentářů ke článku “Průběžné výsledky anket českého národního kola

 1. Jan2

  Proc si CR nepriveze nejaky svoje LEDky? Haha. Btw ‚magic carpet‘ od Miguel Chevalier by byl super cool :))

 2. Anonymní

  Bola použitá špeciálna novodoba technológia čiže v podstate boli ale.Nie také aké bývalí po iné roky

 3. Anonymní

  Donny Montel mal led aj na podlahe :D takže pochybujem že to budú mať v Portugalsku, oni tvrdia že v jednoduchosti je krása čiže treba očakávať že uvidíme mnoho balad tento rok …sám neviem moŽno to bude všetko krásne, však v 2010 a 2013 tiež neboli ledky a bolo to krásne aj.keď mnohým číslam to uškodilo :(

 4. Dan

  Vsak to uz zalezi na kazdem,jestli vizualizaci z LED vyuzije nebo ne. Ale neprislo by mi fer vnucovat vsem omezenou stage za ucelem uspory nakladu. Tohle je navrat do minuleho stoleti.

 5. Esgalnor

  No, i bez LED obrazovek by to šlo, napadá mě třeba něco ve stylu světelné show, jakou měl spíš Donny Montell v ročníku 2016.

 6. Dan

  Moment, co to má znamenat, že na lisabonské stagi nebudou LED obrazovky??? To bych byl tedy pěkné zklamaný, kdyby tomu tak bylo :/ Chudá Ukrajina si je může dovolit a Portugalsko ne? Nemluvě o tom, jak napálené jsou ceny vstupenek… :(

 7. Michaela

  Doufám, že vyhraje Mikolas – jediné riziko je u diváků, jelikož převážně Pavel má hodně fanoušků. Ale Mikolas je prostě ta nejlepší volba – ať už co se týče jeho songu, vyjadřování, angličtiny a všelijakých jiných aspektů včetně toho, že všichni chtějí po vítězství slavit a on trénovat na Esc, už o tomhle to dosti vypovídá. :D

 8. Anonymní

  Já si třeba Lie to me dokážu představit skvěle, světelná show bude parádní

 9. Anonymní

  Musí vyhrát Mikolas! Po každém rozhovoru s ním, co vidím, mu to přeju ještě víc :) Dotáhne to nejdál v historii

 10. Anonymní

  A práve zahraničná porota umiestnila MArtinu vlani na 7 miesto :D s baladou …ok osobne si myslím že Mikolas si to najviac zaslúži,ale obavam sa hlavne z dôvodu spevu a možno buducej podiovej show v Lisabone taktiež bez led obrazoviek.si toto číslo neviem predstaviť ..:D Čo sa tyka Evy bola by 3 speváčkou s baladou po sebe neviem či by to.bolo na postup keďže zatiaľ prevyšujú spevácky a isto bude viacej balad i tento rok avšak pri.nej mám pocit,že po.speváckej a vizuálnej stranke to.bude top naopak.bez lediek si to viem predstaviť :) a posledný komu.držím palce je Pavel najprv ma nebavila jeho pieseň avšak sa mi.zapáčila :D moŽno tá angličtina by.bola jeho slabou stránkou myslím ako rozpráva …Ostatné 3 skladby no comment – Debby je super ale pieseň mi pripadá ako nasilu všetko rýchlo len aby bolo …Aj keď má Nemecké korene, ktovie či by Nemecko, Svajc, a Rak boli s Ceskom v semi – Marte to tiež nepomohlo …Zvyšné 2 skupiny.by bol veľký omyl …ako môžu to.niektorí porovnávať s Gruzinskom 2016 ale tí spravili showku – bez lediek by tieto 2 čísla v Lisabonee boli asi na 80 percent stratené :( nech vyhrá ten najlepší …Naviac však držím Mikolasovi a dúfam že vyhrá aj u porôt aj divakov :)

 11. Lucasso

  Však Mikolas to má snad v kapse. Porota hlasuje jen zahraniční, tak se nebojím.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>