Claudia Faniello MALTA

První zkouška a tisková konference Malty


MaltaKlasická balada a klasické představení. Malta nepřiváží do Kyjeva žádné inovace, naopak vsází na to, co funguje. Po vokální stránce dokonalé vystoupení zaujme všechny příznivce procítěných písní.

O vystoupení Malty toho nelze příliš zmínit. Čeká nás klasické ztvárnění balady včele s divou Claudiou Faniello. Ta vsadila na stříbrně bílou večerní róbu a své hlasové schopnosti. Žádná choreografie připravena není, prezentace k písni „Breathlessly“ je statická a pouze o zpěvu.

LED stěny zobrazují momentky samotné zpěvačky, díky kterým bude na pódiu zpívat i v nadživotní velikosti. Z palety barev si tým Malty zvolil modrou. Pozitivně je médii hodnocen hlasový výkon interpretky. Vystoupení je sice jednoduché, avšak zároveň efektní. Ozývají se ovšem skeptické názory, které se ptají, jestli má taková prezentace na soutěži v roce 2017 ještě co dělat.5 komentářů ke článku “První zkouška a tisková konference Malty

  1. Anonymní

    Podla mna postupi :D ..hlasovo mega a niekedy emocie su silnejšie ako pesnička !

  2. Anonymní

    souhlasím s Andy, stačí se podívat na hlasování diváků pro Maltu od r. 2014, dokonce i Ira Losco získala loni ve finále jen 11 bodů od diváků a nebýt nového systému hlasování, Malta by skončila až 24.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>